Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen testfelépítés a nők...

Egy ilyen testfelépítés a nők 90%-ának több, mint sok?

Figyelt kérdés

Nem is értem, hogy sokan miért erőlködnek, hogy olyan nagyok legyenek. Szerintem alig van olyan nő, aki egy ilyen férfitestre azt mondaná, hogy nem elég izmos.


Most tekintsünk el az élsportolóktól, gondolok itt a hobbistákra, akik a strandra akarnak akkorák lenni mint egy ló. De minek?


[link]


[link]


[link]


2021. júl. 28. 18:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Mert ez a trendi. Ezt mutatja a média. A nők meg alapon bunkók, hisz ők maguk sem tudják, ki tetszik nekik. Megnézik a hülye strandon ezeket a lovakat, csorgassák a nyálukat, aztán azt hangoztatják, hogy nekik nem jön be nekik olyan izmos ember. Össze vissza dumálnak. Azok a bohócok meg eszegetik a sok tablettát, szúrkálgassák magukat, és mennek órákon át a tökéletesség mekkájába a konditerembe esztelenkedni.
2021. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk azt nem tudom hogy kinek sok?

Inkább úgy fogalmaznék, hogy egy ilyen testfelépítés a nők többségének elégséges. Ebben viszont nincs semmi meglepő. De kinézet szempontjából ez azért még natur szinten is elég kevés. A legtöbb 20-30 éves fizikai segédmunkás hasonlóan vagy jobban néz ki, mindenféle edzés nélkül.

2021. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hát azert megneznem azokat a segedmunkasokat....
2021. júl. 28. 19:42
 4/33 anonim ***** válasza:
44%

Viccelsz? Azért ne már hogy egy ilyen test annyira extra.



[link]

2021. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#4


Hát nem jön össze napi 1 sonkás kiflivel meg kakaóval...

2021. júl. 28. 19:58
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik él azon. :D Járj nyitottabb szemmel.
2021. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%
Egészséges táplálkozással és sporttal kb minden ember így nézne ki, ez lenne a normál. Csak sok az elhízott, aztán már ez is extrémnek számít.
2021. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Rég rossz ha valaki Csak a nők miatt edz.
2021. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 $$$$$ ***** válasza:
76%
Aki rendesen edz az nem a nők miatt edz. Van aki azert kezdi el(en is azert kezdtem el). De aki utana rendesen edz es nem hagyja abba az közel se a nők miatt csinalja. Hanem azert csinaljuk mert sajat magunknak akarunk megfelelni. Ami a legnehezebb (az en esetemben lehetetlen ). Meg azert is mert élvezzük, és szükségünk van ra.
2021. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%
Ez sok? 🤣 ezek nem is edzenek sztem.
2021. júl. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!