Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapest belvárosba hol van...

Budapest belvárosba hol van ideális konditerem kezdők számára?

Figyelt kérdés
9. Kerületben lakom 33 éves vagyok, nem rég költöztem fel Pestre és szeretnék edzeni. Még elég tapasztalatlan vagyok a testépítés terén úgy, hogy szeretnék egy belváros beli konditermet, lehetőleg olyat ahol van pl az a beakasztós fekpad is, mivel egyedül fogok járni, így olyan gépes helyek kellenének ahol biztonságban tudok pl fekvenyomni egyedül is, és az sem hátrány ha nem bunkók, esetleg segítőkészek az emberek, köszi
2021. aug. 4. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
fb-on kérdezd meg a környékbeli csoportokban, vagy google on keres értékeléseket. több és részletesebb választ fogsz ott találni mint itt.
2021. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pápa 2 téren van konditerem sajnos nem tudom milyen.
2021. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez aztán tartalmas információ volt.... Ennyi erővel a google-be beütöm, ott meg kidob vagy 40-et és én se ismerek egyet sem
2021. aug. 5. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor tessék venni a fáradtságot és ellátogatni az öt legközelebbibe.

2021. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!