Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van budapesten (legjobb, ha a...

Van budapesten (legjobb, ha a belvárosban) épkézláb konditerem/edzőterem?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy nem találok egy normális termet. Csak guggolni, felhúzni meg fekvenyomni szeretnék de olyan, mintha ez itt különleges igény lenne. Mindenhol Smith keretek vannak, vagy még az sem. Találtam crossfites meg a "funkcionális" divatot meglóvagló termeket, de azok 20.000-be kerülnek. Jelenleg a Scitec Gold-ba járok, de az is 16.000, ráadásul állandóan valami wc-illatosító fújdogál a guggoló keret mellett. Olyan nagy kérés, egy normális hely, ahol csak vas van meg izzadság meg magnéziumpor? Ha esetleg valami erőemelő helyről is tudtok, az is jó, csak ne kelljen klubtagnak lenni. Köszi!

2018. júl. 5. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet. Most fogok Pestre költözni az egyetem miatt és már vagy egy hete kutatok valami jó terem után, de csak a Thor Gym-ek vannak, amik brutál drágák. Majd biztos találok valami picike lepukkant helyet, amit nem hírdettek sehol... Akkor megírom neked is :D
2018. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam egy kedves helyet! SuperGym a neve, két termük is van asszem a Blahán meg az Operánál, 8.700 a havi felnőtt, sokáig vannak nyitva és folyamatosan építik-szépítik. Persze a felszerelés néhány része kicsi innen-onnan összeszedett, nincs se eleiko rúd se eleiko tárcsa, de a hangulat szuper. ÉS NINCS WC ILLATOSÍTÓ!! Keress rá, csak ajánlani tudom.
2018. júl. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!