Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen csoportos edzést...

Milyen csoportos edzést javasolnátok Budapesten, hogy izmosodjak?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, sajnos soha nem volt életem szerves része a testmozgás, így eléggé nehezen tudok egyedül ilyesmibe belekezdeni. Szerencsére egyáltalán nem vagyok elhízva, épp ellenkezőleg, nagyon sovány vagyok és alig van izmom, ezen szeretnék most változtatni. A nyári szünet alatt elkezdtem dolgozni és van végre pénzem, hogy ősztől egy csoportos edzésre beiratkozzak. Fontos az, hogy csoportos legyen, mert ez lesz életem első edzése és kell az állandóság ahhoz, hogy kialakuljon a motivációm és később akár egyénileg is edzeni tudjak. Milyen edzésformákat javasoltok?

2021. aug. 4. 17:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyelőre a TRX tetszik a legjobban, ezt javasolnátok nekem, mint teljesen kezdőnek?
2021. aug. 4. 18:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, javaslom.

Később lehet crossfit is.

2021. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!