Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiálló csípő esetén van megoldás?

Kiálló csípő esetén van megoldás?

Figyelt kérdés
Elegge vékony vagyok így lehet ez az oka h kiáll a csipom. Viszonylag széles a csipom. Semmiképp plasztikaval akarom megoldani. De esetleg szerintetek lehet lehetőség arra h valamilyen edzessel kicsit formasabb legyen es ne álljon ki? Azerz zavar ennyire mert amikor skinny nadrágot veszel fel elegge látszik h van ott valami mind két oldalt. Előre is koszi a valszokat es kérlek legyünk tekintettel a másikra :D

2021. aug. 10. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lány vagy. Az még jobbik eset. Nekem fiúként ilyen. (az a rosszabbik :( )
2021. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként nincs rá megoldás. Max ha nagyon behízol, igaz hogy centiben több lesz, de legalább a háj elfedi. Mert oda izom nem fog nőni, akiknek keskeny azoknak még esetleg valamennyire a ferdehasizom elfedi.
2021. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1-es igen lány vagyok de gondolom akk te fiúkent vékony lehetsz
2021. aug. 10. 22:04
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es koszi a válaszod igen tudom h sajnos ott már nem lesz izom. Viszont több ember szerint is jobb a széles csípő úgyhogy ez mindig megnyugtat.
2021. aug. 10. 22:05
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
te jó ég, ne már! nekem is full homokóra alkatom van, széles csípővel, kiálló csípőlapátokkal. Szerintem ez baromi jól néz ki egy nőn, én örülök neki. Ha nagyon vékony vagy és azért zavar, akkor eddz sokat a ferde hasizmokra, amik ott tapadnak, illetve a vállaidra, hogy jobban kijöjjön a homokóra forma.
2021. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen örülök h genetikailag vékony vagyok de valljuk be h amikor felveszel egy tapados ruhát akkor sokkal jobb ha egyenletes a tested és nem all ki semmi csont :) de azért koszi a valaszt
2021. aug. 13. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
1: Dettó:-S.
2021. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Női törzsnek hívom. 😂 Keskeny derék és széles csípő jó gagyi. Bár annyira nem feltűnő. Sokaknak ilyen. Akkor gáz ha sovány az ember és nem is edz, mert úgy brutálisan látszik.

2021. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármennyire széles a vállam, vékony derék/csípő nélkül sosem leszek V-shape guy.
2021. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem! De az oldalsó hasnál és a has alján a v forma így viszont sokkal jobban kijön. 😎
2021. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!