Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny miért terjesztette...

Drugs Bunny miért terjesztette el, hogy a paradicsom semmire nem jó, sőt rontja a emésztést?

Figyelt kérdés
Sokkal többre tartom a brokkolinal pl. Megeszel 2 paradicsomot, és 50 mg c vitamint be is vittél, emelett tele van a vitaminnal is, és megtalalható benne számos más vitamin,és valljuk be, paradicsombol egy szendvics mellé is jóízűen beversz 2-300 grammot, míg ezt az adagot brokkolival elfogasztani, kínszenvedés.
2021. aug. 11. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Paradicsomról már hallottam, de drogos nyúlról még nem....
2021. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne kínszenvedés megenni 200-300g brokkolit. Sőt, magába is szívesen enném. A paradicsomot viszont én annyira nem szeretem, csak keveset tudnék belőle megenni és semmiképp sem magában. Ízlés kérdése.

Amúgy nem csak paradicsom és brokkoli létezik. Rengeteg zöldség van még. Mindenki mást szeret, de bőven van miből válogatni.

2021. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy idióta?
2021. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem szereti valószínűleg.

Meg mert egy gyökér.

2021. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó, az csak mellékesen írtam, hogy a paradicsom finomabb, mert nyilvan van, aki utálja,de altalaban, jobban megeszik az emberek, mint pl, a brokkolit, és mint irtam, a brokkoli is csak egy példa volt, es sok más zöldség van. A lényeg, hogy Bunny miért van annyira nagyon a paradicsom ellen. :D
2021. aug. 11. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a Drugs Bunny-t, de sokan azért nem eszik, mert a burgonyafélék családjába tartozik. Mivel a burgonya minden része tartalmaz mérget (még a gumó is, csak az veszélytelen mennyiségben), ezért sokan úgy gondolják, hogy egy burgonyaféle sem egészséges.

Persze ez az elmélet alaptalan és szerint hülyeség.

2021. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Drugs Bunny egy legenda! Minden szava aranyat ér!
2021. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
szegény bunny petefészkei annyi dilidzsúzt küldtek az agyába hogy teljesen megborult. Egyébként érdemes megnézni most, teljesen összeszakadt, leeresztett, beteges, valószínűleg nem a paradicsomtól (vagy a tejtől ami ellen szintén vendettát hirdetett anno).
2021. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Csak le van szálkasìtva mint a kalahári sivatag! Verseny formában van! Ne irigykedj 8-as.
2021. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
versenyforma, és melyik kategóriában indul? Mellette még egy aszalt szilva is büszkén pózolna a színpadon
2021. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!