Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny miért terjesztette...

Drugs Bunny miért terjesztette el, hogy a paradicsom semmire nem jó, sőt rontja a emésztést?

Figyelt kérdés
Sokkal többre tartom a brokkolinal pl. Megeszel 2 paradicsomot, és 50 mg c vitamint be is vittél, emelett tele van a vitaminnal is, és megtalalható benne számos más vitamin,és valljuk be, paradicsombol egy szendvics mellé is jóízűen beversz 2-300 grammot, míg ezt az adagot brokkolival elfogasztani, kínszenvedés.
2021. aug. 11. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Rontja?

Hadd rontja!Eddig is ettem mert szeretem,oszt kész.

Ha szerződese lenne a paradicsomfeldolgozóval,akkor meg azt mondaná hogy egyetek amennyi beletek fer!

2021. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyi igazság van abban amit mond,de kb.leszrom,nekem ízlik,tápanyag biztos,hogy van benne,no persze a vitargo,meg az aszpartámos fehérjepor biztos egészségesebb,ezeket meg is hagyom Bunny-nak.
2021. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

sehol nem találom a videót, amiben mondta, de igazából mindegy is…


a paradicsom gyulladáskeltő étel, ez tény, azon lehetne vitázni, mennyire és hogy szabad-e enni. Szerintem a hisztaminérzékenyeken és refluxosokon kívül senkinek nem fog komoly gondot okozni.


de mint mondtam, igazából tökmindegy. DB mindig is egy elég tájékozatlan egyszerű ember volt, aki nem szeretett olyan dolgokkal vesződni, mint mondjuk érvelés. benyög vmit, aztán aki visszakérdez, az nyilván csak h:lye lehet.

2022. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%

#13

Gyulladáscsökkentő lesz az. :)

2022. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Drus Buny bolond.Senki se figyel ra.Kiment divatból.

El van hízva és mindig hosszúújjúban mutatkozik.Még edzes közben is,mert le van eresztve.

2022. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
mert tanulatlan és nem ért a dietetikához
2022. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!