Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás farizom növeléséhez?

Guggolás farizom növeléséhez?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyobb feneket, ehhez guggolást, kitörést, felhúzást és csípő emelést végzek (+ néhány kiegészítő gyakorlat). Az lenne a kérdésem, hogy melyik fajta guggolás edzi legjobban a farizmokat? Ha teljesen leguggolok a "sarkamig" akkor az veszi legjobban igénybe? Vagy az ha víszszintig megyek le?

A kaja rendben van, eszek eleget, főleg fehérje dús ételeket :)

Köszi előre is!



2021. aug. 22. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen a sarkadig egyenes háttal nem fogsz tudni leguggolni, ha nem súlyemelő cipőben vagy. Ha begörbül a hát, akkora a feszülés áttevődik a farizomról a gerincmerevítőkre. Olyan mélyre kell menni, hogy a farizom maximálisan megnyúljon, ez valahol vízszint alatt lesz pár centivel, de elképzelhető, ehhez dolgozni kell a mobilitáson.
2021. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En szinte teljesen leszoktam. Altalaban izomlazas a seggem is mint alat 😀
2021. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 És látszik a fejlődés?
2021. aug. 22. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,látszik.Akkora a s.ggem mint a vajling.Ellensúlyokat akasztok magamra,nehogy hanyattessek!
2021. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt lehet látni a változást? Tudom hogy ehhez sok idő kell, de minimális fejlődés láthato 1-2 hónapon belül?
2021. aug. 22. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat en csavo vagyok. Valszeg te lany. De persze latszik bar nem az a celom igazan xD en sok eve edzek de par honap alatt is lehet lathato eredmeny. Hacsak nem teis kerulod a sulyokat meg 500 ismetlest csinalsz
2021. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!