Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak cikis élményeitek amik...

Vannak cikis élményeitek amik konditermekben történtek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még kis 14 éves gyökér voltam, és csak gépeken bohóckodni jártam konditerembe, akkor észrevettem az egyik alkalommal, hogy valamelyik csávó nem kapcsolt a le a világítást a kocsiján a parkolóban. Viszont mindenki háromszor nagyobb volt nálam, ezért kb. köszönni se mertem senkinek, nem hogy elordítani magam, hogy "hahó, valaki úgy hagyta a lámpát az autóján", úgyhogy nem szóltam egy rohadt szót se. Fél óra elteltével végignézhettem a konditerem ablakából, ahogy az egyik hegyomlás káromkodva tolja be a Skodáját, mert lemerült az akkumulátora. Cikin és szégyenteljesen éreztem magam, utólag viszont nagyon vicces.
2021. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elájultam a konditeremben, tök kellemetlen volt. Akkor kezdtem el kondiba járni, és azt hiszem épp meg is volt a havim, de olyankor nekem jól szokott esni a mozgás. Plusz azt hiszem épp nem ettem valami sokat előtte, nem is tudom miért. Lényeg a lényeg, épp súlyzóztam mikor minden elsötétült és elájultam. Lehet kívülállóként nem, de én nagyon cikinek éreztem, hogy mit gondolhat rólam most az a kigyúrt csávó aki jött segíteni és adott a fehérjés csokijából. Itt van ez a vézna kislány aki egy kis súlyzózástól elájul. :Dd
2021. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tükör előtt fekvenyomtam döntött padon kézisúlyzóval.


Ilyenkor az ember nyílván önmagát nézi a tükörben és ha már reflexből is helyesen végzi a gyakorlatot, attól még erre koncentrál.


Közvetlenűl mögöttem egy elég szép nő ült egy gépnél, mint később kiderült a nőnek a barátja meg mellette dolgozott a tükörnél.


Észrevettem, hogy furcsán viselkedik a nő mögöttem és pár perc után oda ment mérgesen a barátjához, akinek elmondta hogy én folyamatosan bámulom, nagyon kényelmetlenűl érzi magát és csináljon valamit.


Ezt hallva elkezdtem mosolyogni picit, de próbáltam nem mutatni.


Ezek után a barátja nyugodtan elmagyarázta neki, hogy én csak a tükörben figyelem a gyakorlatvégzésem helyességét és hogy szinte biztos hogy nem őt nézem. Ha zavarja a nőt, akkor meg menjen ő egy másik géphez.


-----------------------------------------------------------------------


Ugyan ebben a konditeremben az előírt edzéstervem szerint haladtam, de valahogy mindig úgy és akkor váltottak helyet, amikor két nő, akikkel egy személyiedző edzett. Már én kezdtem kényelmetlenűl érezni magamat, hogy "Remélem nem gondolják azt hogy direkt csinálom", mert tisztában vagyok hogy vannak nagyon furcsa férfiak és sok nő rögtön a legrosszabbra asszociál.


Kb 40 perc elteltével úgy alakult, hogy a gugoló keretnél voltam és ők az azzal szembe lévő valamilyen gépnél. Azzal, hogy ott tartózkodtam eltakartam a tükröt és szám észre vettem, hogy rólam beszélnek egy ideje.


A férfi személyiedző oda jött hozzám és megkérdezte, hogy "Nem zavar, hogy mi itt vagyunk?". Nyílván ezzel barátiasan akart arra rávezetni, hogy menjek el onnan.


Erre hírtelen csak annyit mondtam, hogy "Nem, nyugodtan csináljatok azt amit akartok. Én is azt teszem"


Óriásit mosolygott, majd elment.



Ezek nem voltam komoly történek, de nagyából ilyen szintű furcsaságoggal találkoztam eddig a konditeremben. Kicsit eseménytelen volt eddig pedig az ember azt hinné 10 év alatt több történet összegyűlik.

2021. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer meg akart verni egy kemény csávó, de kinevettem.
2021. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Fingás annak számít?
2021. aug. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!