Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jellemző a konditerme...

Mennyire jellemző a konditermekre, hogy kibeszélik az embereket?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve járok egy terembe, és engem nagyon idegesít, hogy mindenki mindenkit kibeszél, mindenki szarul edz, mindenki szarul csinál mindent és így tovább.

Mondjuk itt rendszerint a pultos, az egyetlen személyi edző, meg annak a csaja, valamint a baráti körükre jellemző ez, de tényleg bárhogy néz ki az ember, hatszor akkora mint ők, vagy épp fele akkora, vagy épp most kezd, de mindenkibe belekötnek, és mindenkit kibeszélnek.

Én jól elvagyok mindenkivel, velük is szoktam beszélgetni, de természetesen nincsenek illúzióim, tök egyértelmű, hogy amint kilépek a teremből rögtön én vagyok a téma.

Nem is járnak ide túl sokan, meg nem is nagy terem (én pontosan emiatt szeretem, sokszor van, hogy csak egyedül vagyok lent).

De valószínűleg a kettő összefügg, mert bár alapvetően csak egymás között beszélik ki az embereket, de van hogy hangosan mondják, vagy érezni a negativitásukat.


Nagyon ritkán van olyan, hogy extrémen szarul csinál valaki valamit, de itt tényleg abba is belekötnek ha az utolsó gyakorlatok végén belecsalsz és mondjuk vállal jobban besegítesz egy mellgyakorlatba, hogy meglegyen a darabszám.

Oké, hogy nem kéne, de ki nem csinált még ilyet?

Én úgy vagyok vele, hogy nem vagyok profi, az én vállam fogja bánni, tisztában vagyok vele, hogy nem kéne, de nekem emiatt ne szóljon senki, meg ne beszéljenek már ki a hátam mögött, felnőtt emberek vagyunk, mindenki tudja mit csinál.


Azt hiszem ha lemegyünk bármelyik terembe, egy profi biztos hogy az emberek 80%-ába beletudna kötni, csak ezek a srácok akikről én írok messze vannak a profitól, még ha némelyikük valóban szép formásra edzette a testét akkor sincs semmi hivatalos eredményük.


Na mindegy, az a kérdésem, hogy ez amúgy mindenhol jellemző, hogy ha nem is ilyen szinten, de megy a kibeszélés, sugdolózás, vagy jobb helyeken nincs ilyen?

Mert szeretnék termet váltani, de ha mindenhol jelen van ez, akkor nem látom értelmét, hisz csak ez az egy bajom van.



2021. máj. 24. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Döntsd el, hogy edzeni akarsz, vagy lelkizni.


Ha az előbbit, akkor tegyél magasról arra, hogy ki mit pletyózik...

2021. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helyen edzettem már, és tapasztalatból csak egyet mondhatok: nem érdemes arra pazarolni az energiád, hogy majmokkal foglalkozz. Az edzésre koncentrálj, és ott teljesíts maximálisan, a többiekkel egyáltalán nem kell foglalkozni.
2021. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Engem az zavar, hogy én sem vagyok velük olyan jóba, mégis úgy mondják nekem mintha ezeréves bizalmasok lennénk, hogy az mekkora egy balfék, ez azt csinálta, az azt csinálta, rossz nézni stb...és gondolom az megy, hogy aki épp nincs ott arról mondják.

Tehát akit nekem kibeszélnek, annak utána engem beszélnek ki, és nagyon irritál, legszívesebben elküldeném őket a francba, de közben meg nincs rá okom, maximum az, hogy gondolok valamit amit nem tudok bizonyítani.

2021. máj. 24. 18:41
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Nálad van a probléma a toronyban....


Ne foglalkoz ezekkel, ne tulajdoníts ennek jelentőséget.

2021. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lelkizés ide vagy oda, ti szívesen járnátok egy ilyen közegbe?

Ahol a rosszindulat megy, és nem az hogy na ez az ember legalább lejött, akarja csinálni, fizeti a bérletet amiből ők élnek.

Amíg fizet nem mindegy mit csinál? Miért kell mindenért kibeszélni?

Mert oké, ahogy írtam van az a kategória akit tényleg rossz nézni, de ez azért nem gyakori, 10-ből 1 ember....itt viszont én nem hallottam még olyat akire azt mondják, hogy jól eddz.

2021. máj. 24. 18:44
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

#3


Mondd meg nekik, hogy nincs időd mások edzésével foglalkozni, mert csak a sajátod érdekel.

Az a baj, hogy ha mindig ilyenekkel foglalkozol, akkor nem a lényegre fogsz figyelni, és azért nem tudsz majd eredményt elérni.

2021. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

akkor ne járj oda.

Problem solved.

2021. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 évig jártam edzeni kb és ez mellett elég zűrős életem volt,és persze kibeszéltek a hátam mögött...a terem vezetőtől tudtam meg utólag hogy beszélnek rólam.


Ezt és még nagyon sok mindent egybe véve már nem járok,és jobban is érzem magam.

2021. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor kezdtem ezt a sportot mindent elbasztam amit lehetett, de nagyon kedvesek voltak a nagydarab kancigányok is. Guggolást megmutatták, felhúzást, stb.
2021. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó, tehát akkor szinte minden teremben így megy, ezt akartam tudni :)
2021. máj. 24. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!