Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tesztoszteron optimaliz...

Melyik tesztoszteron optimalizáló ajánlott?

Figyelt kérdés

Szedem a Biotech Gh hormon regulatort, jó, jó de bem az igazi.

Van valami ami bevalt valakinél?

35 éves vagyok.

Köszönöm!



2021. szept. 1. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Biotech ZMB-nek van hatása állítólag. Én most fogom kipróbálni.

A hormonok előállításához kell az alapanyag, a ZMB ezt részben biztosítja. Napi 4 tojást is szoktam enni az is elősegíti a tesztó szintézist.

2021. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A cink, b6, magnézium, amitől hatása lesz?

Mert más nincs benne, azt olvastam.


[link]

2021. szept. 2. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
A cink segiti a termelest, a b6 a magnezium felszivodast segiti, a magnezium meg az izomepitest, nem tudom mi koze a magneziumnak a hormontermeleshez, de utana nezek, ettol fuggetlenul lehetseges.
2021. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A, D vitamin illetve cink az aminek a hatását kimutatták, hogy a szedés növeli, a tesztoszteron szintet de ezeknél is inkább úgy hogy a hiánya csökkenti.


A D vitamint már amúgy is szedni kellene, mert kb lehetetlen a természetes bevitel munka mellett ha nemkg meztelenül rohangálsz kint


L-karnitinre van még enyhe növekedés a kutatásokban

De mivel a kutatások alapján nem növekszik az L-karnitin a sejtekben szedéskor így a methionin lizin mint EAA-k, továbbá a vas illetve B6/B9 vitaminok lehetnek azok amik l-karnitin szedéskor az amiatti belső szintézis lassulásakor "megmaradnak" és így hathat rá az l-karnitin szedés így ezek(mármint az alapanyagok) talán működhetnek még. (de ezek is a hiányállapotban csökkent mennyiség jelleggel)

2021. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
4#es azt meg tedd hozza, hogy nem fog a teszto felmenni olyan sokkal, lenyegeben meg sem erezzuk a kulonbseget. 13as tesztorol fel megy 13.5max 14 re, ami szinte semmi. Ezek a fokozok mind egytol egyig placebo.
2021. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Írtam, hogy itt "de ezeknél is inkább úgy hogy a hiánya csökkenti".


Az hogy mennyire megy feljebb, azt egyéne válogatja, pl ha súlyosabb hiányállapot volt (ami pl d vitaminnál statisztikailag valószínű), akkor "alapból nem volt meg" a 13, de az igaz, hogy általában a "normál" szint amit el lehet érni, ha "minden megvan".


Meg ezek igazából alapból nem "fokozók"

Hanem olyan tápkieg-ek amik az alapanyagok vagy egy részét adják, azaz normál szintig vihetnek fel, kb kockázat nélkül (mert a szervezet akkor fog csak tesztoszteront előállítani ezek szedése miatt, ha alapból is "akart" volna, csak a lehetősége nem volt meg rá)


A fokozók amik a normál fölé vinnének általában "under the counter" termékek, jóval nagyobb kockázattal.

2021. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os.


Köszönöm a részletes leírásod!

Akkor most ez azt jelenti, hogy mielőtt nem szedtem dvitamint, cinket, magnéziumot és a gh hormon regulatort, akkor nagyon alap érték alatt volt a hormon termelesem?!

És ezért nem volt libidó és izomtomeg növekedés sem?

Mert mióta szedem ezeket, egész nap csak dUgnek és az edzés után is látványosabb a változás.

Este nem tudok ugy lefekudni, hogy ne lenne valami szexuális tevékenység, illetve az edzések után jobban kirajzolodnak az izom csoportok.

Ez jelenti a normál szintemet?

Köszönöm!

2021. szept. 4. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
6# igen, teljesen ertelek es egyet is ertek veled, csak sokan ettol kepesek csodaszernek gondolni és tonna szamra zabalni, mert felre ertik mert felre akarjak erteni, mert hinni szeretnenek, hogy egy tesztoval felernek ezek a keszitmenyek :D sajnos az ember ilyen, en is ilyen voltam fiatalon :D
2021. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

#7


Ha "ennyire működött" akkor igen, az arra utal általában hogy hiányállapot volt előtte,

És/Vagy olyan életmód változás történt ami növelte a tesztoszteronszintet (pl jobb alvás, alacsonyabb tzs%)


De általában amúgy vitaminoknál/ásványi anyagoknál érdemesebb "normál" tápkieget szedni, mert a "népszerű kulcsszvas elnevezés" általában aránytalanul drágán is eladhatóvá teszi az adott terméket.

2021. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!