Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Beac konditerem mekkora?

Beac konditerem mekkora?

Figyelt kérdés
milyen? megéri oda járni? lány vagyok, inkább combra edzenék+cardio

2021. szept. 5. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Azmiaz
2021. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 2 évvel ezelőtt mikor én jártam akkor még elég régi és szedett-vedett-kapott gépek voltak. Sokat megette a rozsda, és elég hiányosak is voltak.


Maga a terem elég pici, egy tárolóba lettek bepakolva kondis cuccok. Árba elég jó, de őszintén szólva elég kiábrándító volt, én inkább járok egy biztonságosabb, modernebb terembe. Ha eltés vagy, úgyis vissza tudod téríteni a bérlet árának a 70%-át.

2021. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyi a koncepciód és ennyi háttértudásod van, hogy comb+kardió, akkor neked bármelyk konditerem meg fog felelni. A legutolsó zsákfalu pinceterme is. Bár én a helyedben ennyi koncepcióval nem vennék kondibérletet, hanem otthon guggolgatnék YouTube videókra.
2021. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. szept. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!