Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Chris ho csak szerintem...

Chris ho csak szerintem beszél néha hülyeséget?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 18:07
1 2
 1/12 palilaci ***** válasza:
100%
En neha azt sem ertem, hogy mit akar egyaltalan mondani.
2018. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xd
2018. márc. 19. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok áltudományos dolog terjed a testépítésben, ami szájról szájra terjed. Chris sem kivétel, ő is megette némelyiket. A legtöbb ilyen youtube huszár ennél sokkal több hülyeséget összehord. Sajnos az internet segítségével rengeteg információ árasztott el minket, viszont a mennyiséggel fordított arányban a minőség erősen lecsökkent. Alaposan meg kell szűrni a forrásainkat, ha alaposan szeretnénk tájékozódni, de látszik, hogy még a tudomány területén sem egyértelműek a dolgok.
2018. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Szerintem Chris Ho a broscience által kevésbé-közepesen van megbutítva. Aki szerintem semmi bullshitet nem szokott a videóiban mondani az Alexander Leonidas, youtubeon AlphaDestiny néven van fenn :S
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a youtubeon levo testepitessel foglalkozo emberek 90%a szornyen buta. Neki is vannak hulyesegei, bar alapjaba veve egy rendes sracnak nez ki. Train With Brain is rengeteg hulyeseget beszel a masik kerdes az, hogy ugy nez ki, mint aki meg eleteben nem edzett...
2018. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

AlphaDestiny

Athlean-x

Omar Isuf

Alan Thrall


én csak nekik hiszek, vannak mások is biztos, de az már túl sok lenne, nincs annyi időm:)

Viszont ezer videóstól néztem már 1-2...10 videót, és tényleg sok kreténséget mondanak.

De a kedvencem amúgy nem is youtuber hanem Fekete Laci a sport tv-ből :D na ami ott megy, azt meg kell nézzétek ha még nem láttátok.:)


Amúgy igen kérdező Chris Ho is sok fszságot mondott már edzésről,kajálásról, ráadásul ő is nyom valamit az tuti, csak még úgy se hogy egy rendes formát.

2018. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem szokott mondani hasznos dolgokat bár en nem adok egy olyan szavára aki 105 kgosan ugy nez ki mint egy hobbigyúros. És ráadásul még személyi edző is. Bar manapság már mindenki az. De mire fel..
2018. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En ezen az izomvadasz gyereken borultam ki a napokban. Rengetegen kovetik, es azt ajanlotta az embereknek, hogy kezdokent, mindenkepp gepeket hasznaljanak, es azutan menjenek azt szabadsulyra, ha mar megerosodtek a gepeken. Sokan ez kovetik is, aztan leserulnek.
2018. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BlodDrunk ***** válasza:

Szerintem nincs a gyerekkel gond,őszintén elmondta hogy koxol,innentől kezdve legalább nem képmutató.

Edzéstechnikailag is rendben van szerintem,kajában is jókat mond-

Az meg hogy valakinek nem szimpatikus vagy más elképzelései vannak az ne nézze ne kövesse...


Illetve attól,ha valaki valamit mond,attól nem biztos hogy hülye,van olyan amit te is rosszul tudsz ős is,senki nem tökéletes.


De szerintem ő az aki legkevesebb hülyeséget hordja össze.

2018. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 palilaci ***** válasza:
Melyik videoban mondta, hogy koxol? Mert mar kb 2 eve nem nezem, de azokban mindig naturalnak makogta magat.
2018. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!