Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Először megyek edző terembe...

Először megyek edző terembe és sajnos nem tudom hol kezdjem az edzést, vagy hogy esetleg tudnál benne segíteni ? 24/N

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezz interneten edzes tervet, etrendet, nezd meg h az edzes terv gyakorlatainak mi a helyes vegre hajtasa (youtube), ha nagyon nem megy kerj szemelyi edzot egy ket alkalomra, ha bejon es tudod fizetni akkor akar hosszabb idore is.
2021. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leginkább fenékre hasra és combra szeretnék , nagyjából tudom mit kell csak a gépekhez nem értek 😖😩😅
2021. szept. 8. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nálam jó helyen leszel ;)

48F

199cm

132kg

Béla

2021. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező! Személyi edző nélkül valószínűleg sok eredménye nem lesz a munkádnak se edzés, se táplálkozás szempontjából. Ezt szerintem most le is zárhatjuk ennyivel.

Tényleg keress meg egy szakembert, nagyon gyorsan meg fog térülni!

2021. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Sarga kapszula (interneten is elerheto ingyenes konyv) jo kiindulasi alap lehet, vagy ha nem szamit a penz a szemelyi edzo, de 0 tudassal tenyleg nem erdemes neki vagni le is serulhetsz rosszabb esetben, vagy nem lesz meg a kivant eredmeny.
2021. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem.Sajnos nagyjábol sem tudod mit kell csinálni.

Te is egy olyan nő vagy( 100 ból 99),aki az edzést fenék,has ,csípő vonalon képzeli el,mindezt gépekkel.

Nos, ha rajtam múlna egyszerűen megtiltanám hogy a gép közelébe menj.

Persze ezt nem tehetem.

Ugyhogy te leszel a 100 ból a 99,aki abba fogja hagyni 2,3 hónapon belül az egészet a sikertelenségek miatt.


Persze lehet kondizgatni éveken át nulla eredményekkel is.Vannak,fiúk,lányok.nem is kevesen.Ez a leugrokmárakondiba egykicsit tipús.


Vagy lehet egy tervszerű életmódváltással,tervszerű táplálkozással ,felépített edzésmódszerrel eredményt elérni.

2021. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
comb, popsi mindörökké <<<<<<3
2021. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!