Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahogy észrevettem itt, sokakná...

Ahogy észrevettem itt, sokaknál a kerek és telt izom annyit jelent hogy zsírós és fedett relatív nagyobb izomtömeggel, rövidebb felületen tapadó izmokkal? A lapos és szögletes pedig szárazabb és kisebb izomtömeget hosszabb felületen tapadást jelöl?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek a problémáidért.
2021. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy foglalva a többi kommentelővel. Ha a sportba ölnél ennyi odafigyelést és energiát, akkor már nem itt tartanál.
2021. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2

Fú de jó vagy!

Pont az a baj hogy a sportba öltem túl sok energiát, a nagy semmiért.

2021. szept. 18. 10:10
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezt mibol szurted le?
2021. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem öltél bele mégse eleget, kedves kérdező. Meg mit jelent, hogy a "semmiért"? Attól még, mert nem vagy tehetséges és nincsenek versenyeredményeid, attól még nem hiszem, hogy hasztalan volt a sportba fektetett energiád. Lehet, hogy a mentalitásod alapján nem neked való a sportolói lét.
2021. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5

Igen aki nem tehetséges egy adott tevékenységben, az gyakorlatilag a semmiért csinálja. Értelmetlen, felesleges tevékenység, még akkor is ha egyébként szereti csinálni. Ezt azèrt be kéne látni. Mint ahogyan ide írkalni is az, mégis csinálom, mert szeretem.

2021. szept. 18. 11:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Tehat, ha valaki eljar futni heti 3 szor 3-5-10 km-t, de nem indul el egy versenyen sem, es nem futja le minden evben minimum a fel marathont akkor az szerinted ertelmetlen? 😃😃
2021. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Igen, az én szememben az.

Csak annak van értelme amiből van profit.

A lehetőségeimhez és a szintemhez képest sok pénzt, időt és energiát öltem bele a külsőmbe és a fizikai erőszintembe, ennek eddig csak a töredékét kaptam vissza, szóval ja, kicsit frusztrált vagyok emiatt.

Számomra a szteroid használat is csak abban az esetben elfogadott, ha az illető a 100 ezerből vagy inkább 1millió közül az 1! szintű adottságokkal bír és komoly profi céljai vannak. Ilyen országos szinten max ha 1-2 fő van, a többi csak bohóckodó-próbálkozó-önámító.

2021. szept. 18. 11:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező ostoba, troll vagy csak simán pszichés eset. Ismerős...

Az amatőr-hobbi sportolásnak egészség megőrző, állóképesség fejlesztő, erőszint növelő, időtöltési, feszültség levezető funkciója van. Ebben mi az értelmetlenség? Ezen mit lássak be? Abba kéne hagynom, mert nekem "mindössze ennyi" célom van a sporttal, mert nincsenek versenyambícióim? Ne röhögtess már!

Az viszont tény, hogy a sport nem való se a tehetségteleneknek, se a gyökereknek. A kérdező mindkét kategóriába beletartozik.

Jó komment/kérdés írogatást kívánok neked, ha te ezt szereted, sportolni meg nem! Gratulálok, büszke lehetsz magadra!

2021. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy ducibuci ?
2021. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!