Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet? Izomláz, húzódás...

Mi lehet? Izomláz, húzódás vagy komolyabb?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb kihagyás után visszamentem a konditerembe és valószínűleg okosan túlterheltem a hasizmomat. (Vélhetően a római paddal)


Ma már annyira fáj az alhasam, hogy alig bírok kiegyenesedni mikor felállók és a tüsszentés is elég fájdalmas (de kibirható azért)


Abban kérnék segítséget vagy valamit, hogy ez csak sima húzódás és hagyjam, pihentessem, vagy lehet ebből valami komolyabb is?

Régóta sportolok, de ilyennel még nem találkoztam.


És most a kockáim se nagyon kivehetőek, amik idáig látszódtak.


Köszönöm a segítséget! (25F)



2021. szept. 18. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pihenni kell meg regenerálódni.

Túlerőltetted az izmokat.

2021. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Orvos!Orvos!
2021. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye terveztél ezzel elmenni dokihoz, amennyiben egy-két nap alatt nem múlik el a probléma?
2021. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha nem múlik 1-2 napon belül akkor mindenképp elmegyek orvoshoz.
2021. szept. 18. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez szerintem valami komolyabb lesz mert még kihagyás után se szabadna ennyire fájnia ha nem úgy csinálod mint egy barom.Pihentetni kell az biztos de ha rövid időn belül nem enyhül keress fel egy orvost.
2021. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelra már enyhült, de viszont lehet elmegyek orvoshoz. Van egy kisebb görcs vagy púp. Most megijedtem, lehet sérv (?)
2021. szept. 19. 08:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy köhögéskor, felüléskor kiszokott dudorodni a sérv,de szerencsére nekem nem. Mindegy, megnézetem, az a biztos.
2021. szept. 19. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Írd majd meg, hogy mit mondott a doki!
2021. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!