Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjepor vagy inkabb az...

A fehérjepor vagy inkabb az etelekbol kinyert feherje a jobb valasztas kinek mi valt be ?

Figyelt kérdés
Tojas,tejtermek,magvak elvileg sok feherjet tartalmaznak. Ki mi mellett dontott?

2021. szept. 20. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A fehérjepor ételből kinyert fehérje. Én személy szerint azért nem eszem, mert nincs nagy tömegem, könnyen beviszem szilárd kajából, nem kell agyba-főbe fehérjét zabálni. Akkor ennék tápkieget ha beteg lennék és nem lenne étvágyam.
2021. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez komoly kérdés? Semmiképpen sem a fehérje por. Ne viccelj már. Mi az, hogy melyik a jobb választás? Fehérjét naturálban szilárd ételből viszünk be és pont. Fehérje por maximum akkor indokolt egyedül akkor indokolt, ha az egyén ha vért izzad sem tud elegendő proteint bevinni a nap folyamán, de ezt elképzelhetetlennek tartom. Naturálban össz-vissz két étkezés alatt be lehet juttatni a szükséges fehérje mennyiséget. Nehogy már porokra kelljen költeni. Amíg megcsinálod a szép kis fehérje turmixot, addig pont ki tudnál sütni magadnak két szelet csirkemellet vagy pár darab tojást, aztán már ehetnéd is. Az emberi emésztőrendszer enzimjei amúgy is a szilárd étel (pl. tojás, hús, olajos mag, hal, stb.) lebontására és beépítésére vannak tervezve, nem arra, hogy instant porokból igyad a löttyöket napi szinten, szilárd étkezések helyett.

Én a szilárd ételek mellett döntöttem (LOL), remélem más is.

Kicsit kiakadt az agyam ettől a kérdéstől...

2021. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hulye kerdes volt csak agyba fobe reklamozzak a biotec meg a tobbi hiper szuper feherjeporokat hogy mennyire jok meg satobbi ezert kerdeztem
2021. szept. 20. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor üdv a 21. században! A reklám nem mindig őszinte. A reklám arra való, hogy eladja az adott cég termékét, nem pedig arra, hogy neked jó dolgod legyen!
2021. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a reklámok túl vannak tolva és emiatt csodaszernek hiszik a sima tápkiegeket.
2021. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy vagy kérdése!Azért a neve táplálék-kiegeszítő.

Kiegészíti a rendes kajádat.

Ha beviszed ami elég,akkor azt nem kell kiegeszíteni.

Ha nem viszed be,akkor ki kell egészíteni.

Es nem úgy,hogy a negyedét,vagy felét egészíted ki,hanem max azt a 20-30% át,ha hiányzik .

2021. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!