Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket válasszam a két...

Varlamov kérdése:

Melyiket válasszam a két fajta közül?Egyik 76%-os fehérje tartalom, a másik 90%. Köztes különbség fehérje tartalomban, de közel azonos ár a marketing adja?Alul linkben a kettő!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. szept. 26. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem közel azonos az áruk. Az egyiknek 5 ezer forint a kilóára, a másiknak majdnem 8 ezer forint. Azért ez egy nyamvadt tápkiegészítő esetében rohadtul nem mindegy.

Valójában tök mindegy melyiket vásárolod. Én a myproteineset venném, de már kóstoltam a pure goldos belga csokisat és az nagyon finom volt, szóval ha az íz számít, akkor utóbbit vedd.

2021. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kettő közül myproteint vennék, de nem izolátumot, hanem sima koncentrátumot. Ha nem versenydiétát tartasz épp (nyilván nem) vagy nincs bajod a laktózzal, akkor felesleges az izolátum. De lehet hogy ugyanolyan rossz laktózérékenyeknek az izolátum is és ez se releváns, nem tudom. A lényeg hogy sokkal gazdaságosabb a koncentrátum.


[link]

2021. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es


Ár/többlet fehérje arányban nem jobban megéri az izolátum tömegeléshez?

2021. szept. 26. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
3: Kiszámolhattad volna magad is, de megtettem neked: koncentrátum 6,1 ft/g fehérje, az izolátum meg 7,3 ft/g (5kg-os kiszereléssel számolva).
2021. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Akkor jön a Myprotein koncentrátum :)
2021. szept. 26. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Egyiket sem, eszek húst és tojást
2021. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Húst és tojást nem tudom bármikor kajálni melóhelyen, de proteinből letudok nyomni egy ibrikkel pikk-pakk :)
2021. szept. 27. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Az jó lesz! Az emésztőrendszered hosszútávon meg fogja köszönni, hogy szilárd ételek helyett naponta fogyasztasz nagy mennyiségben instant porokból készült löttyöket, amik ráadásul tele vannak mesterséges aromával, édesítőszerrel, emulgeálószerrel és színezékkel.

Amúgy meg hiába iszod a porokat. Izmos nem leszel tőlük, ezek csak kiegészítők. Ha nincs egy hatékony, célnak megfelelő étrended, amit kiegészítsenek, akkor minden leszel, csak izmos nem.

2021. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Álljatok már le ezzel, hogy minden poszt alatt indokolatlanul toljátok, hogy ha megiszol 1 protein turmixot, akkor belehalsz. Nyilván nem kell napi 2-3 adagot inni, mert az nem jó, de semmi bajod nem lesz, ha heti párszor vagy akár naponta iszol 1 adagnyit. Ha látszik a sületlenség a kérdésből, meg jönnek a tömegnövelőkkel, bcaa-val, akkor én is leírom, hogy előbb az étrend stb, de itt egy egyszerű kérdésről van szó, hogy ki melyiket ajánlja és semmi mást nem tudunk a kérdezőről...


Honnan tudjátok, hogy a kérdezőnek nincs rendben az étrendje? Lehet hónapok/évek óta kondizik és teljesen jó étrendje van, csak most kell egy kis fehérje helyettesítőnek, mert ahogy ÍRJA IS, nem tudja megoldani a rendes kaját munkahelyen (gondolom ebédidőn kívül).


Ez meg, hogy tele van édesítőszerrel és hasonlókkal... Mert a gyümölcslevek, édességek, sós nassolni valók és hasonlók nem tartalmaznak semmi rossz dolgot, ugye? Ja hogy ti sose esztek semmit a biozöldségen, biorizsen és falusi jól nevelt csirkén kívül, biztos.. Nyilván törekedni kell az adalékanyag minimalizálásán, de millió ember eszik 5x ennyi szart és semmi baja. Mintha csak úgy menne a hobbi testépítés, hogy versenydiétát követsz az év minden napján.

2021. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen 9-es

Nem azt mondtam, hogy 8 órás műszak alatt megiszok 4-5 protein shake-et, hanem azt, hogy áthidaló megoldásként egyet. Reggel 7:30-kor első szünet, és a 11:20-as második szünet közt egyet. Szünetekben tudok normálisan kajálni.

2021. szept. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!