Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Jumbo-t coccocino...

Scitec Jumbo-t coccocino ízesítésben miért nem lehet már kapni sehol?

Figyelt kérdés
Kókuszos-jegeskávé (coccocino) ízben szerettem a legjobban, és hónapok óta sehol sem találok. Mi lehet az oka?

2021. okt. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Időnként kivonnak egy-két tápkiegészítő fajtát a forgalomból. Vagy kiderül róluk, hogy káros összetevőt tartalmaz (ez gyakran előfordul, hiszen az ilyen termékek legnagyobb része egy szemét), vagy nem veszi már senki, ezért nem éri meg tovább forgalmazni. Utóbbi simán lehetséges, ugyanis nem tudom, ki az az ökör, aki 2021-ben hajlandó még jumbót és hasonló hulladékot vásárolni. Örülj neki, hogy már nem lehet kapni. Semmi értelme nincs a jumbónak, de legalább még egészségtelen is, úgyhogy a tested és a pénztárcád is fellélegezhet.
2021. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A válaszod első részét elfogadom, de a második részét nem tudom mire vélni. A cukortartalom miatt gondolod egészségtelennek? Azért elég sok hasznos alkotóelemet tartalmaz és rám észrevehetően jön az izomtömeg ha edzés közben fogyasztom.
2021. okt. 2. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Jumbo? Ráadásul edzés közben? Hűha…
2021. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Jólvan tápkieg troll, van még más is a tarsolyodban?
2021. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Tele van kreatinnal. Attól vagy erősebb és azért hiszed, hogy izmosabb is vagy.

Ez mondjuk nem baj.

Meg az sem!!!! ha edzés közben iszod.

Csak nem is a legjobb mert leterheli a szervezeted az emésztés.

2021. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező maximum a trollkodás miatt hiszi magát izmosnak, biztos nem a jumbo miatt, pláne nem a benne lévő kreatin mennyiség miatt. Egyáltalán nincs "tele" kreatinnal. Kicsit több, mint 5 gramm kreatin van benne. Ez átlagos, ennyit szoktak ajánlani egy átlagos súlyú embernek.

A jumbo egy tipikusan olyan tápkiegészítő, ami ezer éve kiment a divatból és ma már tényleg csak az ostoba laikusok költenek rá pénzt, senki más. Mesterséges adalékanyagok, hitvány minőségű szénhidrátforrások, felesleges aminosavszármazékok, kis kreatin és egy csipetni fehérje. Ennyi az összetétele, ennyit tud. Ha ennyire nem vagy képes szilárd főétkezésekből bevinni a szükséges kalóriamennyiséget, akkor mind egészségügyileg, mind anyagilag, mind fejlődés szempontjából jobban jársz, ha veszel egy-két banánt, zabot, tejet és azt vagy turmix vagy kása formájában lezúzod.

2021. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Nincs tele.

5 gramm van benne. Ez egy normál adag. És ha ő többet iszik?

Én anno 3-5 grammot ittam és igen csak jó eredményeket produkáltam.

2021. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!