Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gymbeam Thor vagy Biotech...

Gymbeam Thor vagy Biotech Black Blood. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Akik szerint egeszsegtelen meg artok magamnak azok legyszives ignoraljak a kerdest. Engem csak az erdekel, hogy melyiknek nagyobb a hatasa?
2021. okt. 3. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Thor
2021. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Black Blood kifejezetten szar.
2021. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Thor shot.

Iszom már egy éve, van mikor bevadulok edzés közben,és vadul dobálom a 70 kg-ot fekvenyomás közben.

Ha végeztem, hanyagul a súlytartóra dobom, és hörgök mint egy állat.

Elemér 22F

180cm

60kg

2021. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osszehasonlitani nem tudom, mert a Thort meg nem probaltam. En a Black Blood NOX ot tolom, vagy ugye belole a durvabb koffeines is. Engem eleg jol porget, mentalisan is. De nekem neha az a koffein mennyiseg is sok. Este 8 utan nem hasznalom, mert akkor hajnal 1 ig kattog az agyam.
2021. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Black csak szetkurja az agyad a sok koffeintol.. a thor sokkal osszetettebb cucc. Foleg amelyikbe + vitargo van. Nekem az valt be a legjobban pedig nagyon sokat probaltam.
2021. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a B I G B aAa NnnGgg! Soppp BILDER.HU!
2021. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!