Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bizonyos nők előnyben részesít...

Bizonyos nők előnyben részesítik az anabolikus szteroidok által elért formákat?

Figyelt kérdés
Az az elgondolásom, hogy azok a nők akik rendszeresen járnak kondiba, túl nagy elvárást (mércét) állítanak fel a férfiakkal szemben. Egyszerűen magasabb lesz náluk a külsőre vonatkozó ingerküszöb. Ez lehet tudatos is de szerintem inkább tudat alatti. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint a reklámok és a média által generált ideálok. Szerintem ez borzasztó káros. Rosszul gondolom?

2021. okt. 4. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Nem, a nőknek elég ha a férfi sportos.
Igen, a rendszeresen kondiba járok nők egy részére igaz az állítás.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Rendszeresen járok edzeni. Sosem voltam érdekelt azokban a férfiakban, akik úgy néznek ki, mint valami wishes gorilla.


Egy férfinek magas a tesztoszteronszintje és alacsonyabb a zsírsejtszáma is. Ne mondja nekem senki, hogy nem bír férfihoz méltó testet építeni a többség naturálban, mert esküszöm, falnak megyek! A párommal együtt járunk edzeni, látom, hogyan fejlődik és milyen alkatot tud elérni normális étrenddel és megfelelően végrehajtott gyakorlatokkal. Azt is látom, amit pár ostoba művel néha, látszik az alkartukon is, hogy hiúságból végzik a gyakorlatokat, nem tudatosságból. Csirkelábakon állva, ordítva bąsszák vissza a súlyt a helyére, miután rángatóztak vele egy kicsit, mert nem bírják el rendesen. A bél természetesen megvan, a bicepsz is hájas...


Bocs, de ha nekem a hormonrendszerem miatt alapból hátrányból indulva sikerült kockás hasat és izmos, szálkás végtagokat elérnem, ne essen már nehezére ez egy férfinak! Pedig aztán én sem figyelek oda mindenre. De amit egyesek művelnek, az kritikán aluli, aztán meg verik a nyáluk, hogy xy biztosan nem naturálban tolja. De, igen, csak van agya. 🤦‍♀️

2021. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Attól hogy kockás a hasa meg szálkás a végtagja, még nem mondom azt senkire hogy koxol.

Nekem is az ha diétázok, aztán nem nézek ki sehogy egy koxoshoz képest aki rendesen csinálja és nem hulladék...

2021. okt. 4. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Egyetemre járok,de mindig is sovány fiú voltam.Egy éve beirakoztam a helyi tornaklubba, erősítő edzés végzése céljából.

Nagyon furán néztem ki, mert 60 kg vagyok csak.sajnos apám kinőtt polójait, trikóit kell hordanom, mert kevés pénzünk volt ruhára.De elmentem hétvégén kertet ásni, lett pénz kondibérletre.Így kezdődött a karrierem mint bodybuilder.Múltak a hónapok, de erő izom alig jött.Kipróbáltam mindent, ettem zsíroskenyeret, liter tejet ittam reggel, ettem zacskó nápolyit, de nem híztam.Volt ott egy edző, aki látta mennyire küzdök, egyszer odajött hozzám és elbeszélgetett velem.Itt volt a fordulópont az életemben.Azt mondta kapok folyékony állapotú magnéziumot, amit a jobb felszívódás érdekében popóba kell injektálni.pár hét és nem ismerek magamra.Dragon pharma szuszit kaptam, azt mondta ez a legjobb folyékony állapotú magnézium a piacon.Pár hétre rá elkezdtem magamat fickósnak érezni.Keményebben néztem reggelente a járdán a szembejövőkre, hangoskodtam a könyvtárba, de ezért figyelmeztetést is kaptam,és végre sikerült a sörösdobozt is fél kézzel összenyomnom.

Ilyen szakmai előélettel és ekkora erőszinttel már sokkal magabiztosabb lettem.Elkezdtem a csajokat is az egyetemen leszólítani, több kevesebb sikerrel.Sajnos utcai ruhában még annyira nem látszódott a folyékony magnézium hatása, amit az izmaimra gyakorolt.De fordult a szerencsém itt is.Az egyik csaj a könyvtárból ugyanabba a terembe jött kondicionáló edzéseket végezni mint én.Látta hogy apám kinőtt trikójában már kezdenek az izmai előjönni(hozzáteszem a magnézium sokat segít ebben),és beszélgetni kezdtünk.Nagyon bejöttem neki, mert határozott kemény voltam.Edzés végén még az egyik iskolás fiúra rá is szóltam hogy a súlyokat rakja a helyére, mert különben szólók a pultos csajnak.

Elemér 22F

180cm

60kg

2021. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon tiszteletreméltó hogy ennyi energiát fektetsz a trollkodásba, de elég fárasztó. 😌

2021. okt. 4. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt pont te mondod, ducibuci...
2021. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Miért, mit számít hogy ki mondja?

2021. okt. 4. 13:24
 7/9 A kérdező kommentje:
???
2021. okt. 4. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Nevetséges vagy már, de komolyan. 😃

Te beszélsz trolllodásról, mikor hónapok óta ezt csinálod.

Milyen trauma ért a konditeremben, amin nem tudsz túllépni?

Sejtem egyébként, valószínűleg bementél egy vidéki, sittesek által látogatott terembe, ahol gyenge, soha nem sportolt, vézna kezdőként "beavattak", ráadásként pedig keményen meg is hágtak.

Pszichológus segíthet az ilyen traumákon túllépni, kiválóan képzett szakemberek vannak manapság az országban! Ne szégyelld, tegyél a gyógyulásodért!

2021. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Ne trollkodj mert szólok Józsi bácsinak!

2021. okt. 6. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!