Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fényképek alább! Steve Reeves...

Fényképek alább! Steve Reeves tablettákkal juttatta be szervezetébe az anabolikus szteroidokat, vagy már szúrt ő is, miután hat-hét év alatt naturálként elérte a maximumát?

Figyelt kérdés

Szegényt egyesek le-strand-fazonozzák, pedig (szerintem) csodálatos, amit elért. Úgy vélem jóval kevesebb kemikália elég az ő némely ember szerint "észrevehetetlen" alkatához és annak fenntartásához, mint például Vörös Zoltán fizikumához annak fénykorában.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


De persze (én is tudom, hogy) azért ez sem utolsó:


[link]


[link]


[link]


:)



2021. márc. 16. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hogy tuningolta-e magát a pasi, szerintem ez a forma lehet nagyjából a maximum amit egy férfi naturálba el tud érni. Nagyon jól néz ki, arányos, esztétikus, nem kevés izom van rajta, mégis természetes az összhatás. Mondjuk az én szememben egy Kiss Jenő féle forma az már egyenesen csúnya,visszataszító, egy mr olimpia versenyző pedig nagyjából a dagadtakkal egy szinten lévő undorító kategória.
2021. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogy natural ember🙈
2021. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A nagyokosok csak egy aprócska tényt felejtenek el,hogy amit elert az nagyjaból 70 évvel ezelőtt volt.

Ez olyan,mintha valaki fikázná az első néhány levegőbe emelkedő repülőgépet,mert milyen lassúak már egy vadaszgéphez képest!

Csakhogy az önmagában sokkal nagyobb felfedezés és teljesítmény, előrelépés volt,ha úgy nézzük,mint mostani körülmények között legyartott xy model,vagy típus!

2021. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, csak megerősítettél. ;)


Erre is tudsz (vagy valaki tudna) válaszolni?


"Tablettákkal juttatta be szervezetébe az anabolikus szteroidokat, vagy már szúrt ő is, miután hat-hét év alatt naturálként elérte a maximumát?"


Azaz a tabletta is elég az ilyen szinthez, vagy a tesztoszteron izmokba injektálása megkerülhetetlen?

2021. márc. 16. 17:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor még kísérleti fázisban tolták a növit, ami nem szintetikus volt, hanem halott emberek agyából nyertek ki, ami nem kicsit veszélyes volt, mégis tolták. Hogy milyen formában, hogy adagolták, ezt csak ők tudják. A szemes methandrostenolone és hasonló cuccokat már akkor is zabálták mint hül yegyerek a tictacot
2021. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Régen volt egy cikk, aki egy korabeli sztáredzővel készült.

steve reeves és sergio oliva elsőnek csak oral turinabol nevű szert szedte, danadoltól sokkal erősebb hatást produkál, de kevesebb mellékhatást.

pár éve megpróbálta leutánozni pár gyártó, de ez már nem a régi szer volt.

Sergio oliva később nyilatkozta, hogy az oral turinabol mellé kapott akkor még ritkaságszámba menő primabolone-t és decát.

2021. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Larry scott -ot akartam írni ő nyilatkozta sergia oliva-val együtt hogy az oral turinabol volt az első amit szedtek mindig, minden versenyre, steve reeves kicsit korábban volt, de már akkor is volt oral turinabol.
2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3# vok.

Itt érdemes keresgélni:


[link]



[link]


[link]

2021. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Regen is szurtak. De kb mind1.. csak a szemes sokkal karosabb.
2021. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Károsabb? Miben nyilvánul ez meg?
2021. márc. 17. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!