Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BCAA aminosavakat érdemes...

BCAA aminosavakat érdemes kombinálni diétánál beta-alanin nel,hogy jobban megmaradjon az energiaszintem az edzéshez?

Figyelt kérdés

Cukornélküli energiaitalokat nem akarok inni, a sok koffein miatt.de van bennük taurin, diétánál az is ad egy kis plusz erőt?

28L


2021. okt. 4. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes. Vegyél sok-sok tápkiegészítőt! Költsd a pénzt ilyenekre. Étrend nem fontos, a lényeg, hogy minél több BCAA-t igyál béta-alaninnal, glutaminnal, leucinnal, HMB-vel és és tribulussal, pláne lányként. Hajrá!

Amúgy tudom, hogy trollkodsz, csak gondoltam írok.

2021. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lányoknak nem jó a tribulus, ezt olvastam.

Ha jól tudom érdemesebb szója alapú nöi hormonokat segítő táplálék kiegészítőt szedni, hogy a finom nőies vonalak megmaradjanak.Dm és Rossman üzletekben sok ilyen van.

Glutamint már próbáltam tavaly a diétámhoz, jól tudtam tőle fogyni és volt egy kis erőm is.De most más kombót szeretnék kipróbálni.Itt válaszoló nők között remélem akad, aki próbálta és tudna véleményt írni hogy jó vagy nem volt jó neki edzéshez.

2021. okt. 4. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Pedig jó a tribulus, hidd el, rosszul olvastad. Ugyan egy forintot nem ér, és megemeli a vérnyomásodat is, de neked tökéletes lesz!
2021. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Edzés előtti:

3 hosszú kávé + 5g béta alanin + 5g arginin + 5g citrullin malát + 5g taurin + 2 adag bícíé + 2 adag glutamin + kreatin + EAA + HMB


Edzés közben: Glutamin + bcaa + l-karnitin


Edzés után: Dupla adag fehérje izolátum, kreatin hiper mátrix, glutamin, vitargo, bcaa, ja és a végére egy kis glutamin.


Mindenzt az edzést követő kritikus 3 percben kell elfogyaztanod, még mielőtt becsukódna az anabolikus kapu. Ügyesebbek ki szokták ékelni.


Ha lehet neon színű shakerben fogyaszd ezeket, az +5% a volumenhez

2021. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes
2021. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!