Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint milyen más táplálékki...

Kreatint milyen más táplálékkiegészítővel érdemes kombinálni ha szeretnék nyárig 8-10 izmot felszedni?

Figyelt kérdés

Étrendem összeállított, már több hónapja edzek, edzésterv is netről leszedve.

Kiegészítőt még nem szedtem, most szeretnék bevásárolni. 50 ezer ft van rá.

Miket lenne érdemes venni hogy március,áprilisig elérjem ezt a +8-10 kg-t?

Étkezést meg edzést normálisan csinálom, kérdésem a táplálékkiegészítőkről szól.


2021. okt. 4. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Multivitamin, ízületvédő
2021. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Most megint nagyot mennek a kreatinos kérdések. Ugyanaz az ember írja ki őket valószínűleg :D

A kedvencem, amikor írják, hogy "étkezést meg edzést normálisan csinálom". Ez a valóságban azt jelenti, hogy az illető rohadtul szarul csinálja mindkettőt🤣

Ha az étkezésed és az edzésed ennyire normális, akkor semmilyen tápkiegészítőre nincs szükséged, még kreatinra sem.

2021. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
8-10kg színizom kreatinnal? Esélytelen...
2021. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyárig hogy volna esélytelen?

Sok tápkieg oldalt átnéztem írtak ott sokmindenféle edzéstervet, meg hozzá kiegészítő kombinációkat.

2-3 hónapra írtak 5-8 kg izmot.

Itt biztos van, aki ehhez a témához jól ért, milyen kiegészítőt mivel éri meg kombinálni, hogy sok izom jöjjön fel, nyárig.

2021. okt. 4. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Kaptál választ, te hisztéria. Ha ennyire rendben van az edzésed és az étkezésed, akkor semmilyen tápkiegészítőre nincs szükséged.

Nyárig simán feljön zsírban 8-10 kiló kényelmesen. Viszont naturálban 8-10 kiló izomszövetet évek kemény munkája alatt fogsz te építeni, nyárig tuti nem.

Vagy a trollkodást fejezd be, vagy a tápkiegészítő oldalak olvasását.

2021. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

"Kiegészítőt még nem szedtem, most szeretnék bevásárolni. 50 ezer ft van rá."


Hmmm, ha tényleg van 50ezred erre és nem trollkérdés, akkor fordítsd inkább minőségi kajára, sokkal jobban fogsz izmosodni. Minőségi kajánál sokkal szutyokabb kiegészítőket tudnál csak venni

2021. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
4: Túltoltad kicsit, ebből már túlságosan látni, hogy trollkodsz. Egy kicsit változatosabb is lehetne a trollkodás, mert a tápkieges bait már unalmas.
2021. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Aki ezt a havi 1kg izmot mondja kezdőknek nem tudom honnan szedi, esetleg ha top 00,1% genetikája van. Az az igazság, hogy amit 12-15kg izmot amit első évre mondanak, örülsz ha a fele feljön, és akkor nagyon szerencsés vagy. Nem csak a genetika, de fogalmad sincs táplálkozásról, edzésről, mire hogyan reagál a szervezeted stb. Az a minimális ember is csak akkor tudná ezt összehozni, ha egy nagy tudású edző állna mögötte, neki meg csak bekéne tartani azt amit ő mond. Szóval ennyit róla.
2021. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pawel166 ***** válasza:
26%
Normális edzéssel, csirkével és rizzsel
2021. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

10 kilót? Aranybarát az kicsit sok lesz! 😉

Szerintem nyárig elégedj meg a +1-3 kiló izommal. Testsúlyba az is lesz vagy +5 kiló, ha hájas vagy akkor 10 is!

2021. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!