Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes többféle kreatin...

Érdemes többféle kreatin tartalmú kiegészítőt szedni, hogy jobban előhozza a kreatin testben kifejtett hatását?

Figyelt kérdés

[link]

Eerre gondoltam.

Tényleg képes a kúra végéra 5-10%-os erőnövekedést okozni?

Sima kreatin monohidrátot próbáltam már attól is sokat erősödtem.

Ennél jobban előfog jönni az izomnövelő és erőnövelő hatása?


2021. okt. 7. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem érdemes többféle kreatint szedni.

Nem létezik olyan, hogy "kreatin kúra". Ezt csak a csicska tápkiegészítő cikkek kezdték el terjeszteni, hogy a laikusnak az legyen az élménye a kreatinnal kapcsolatban, mintha valami legálisan kapható teljesítményfokozó nyomna, amit kúraszerűen betol, aztán ő lesz a konditerem legizmosabb bikája. Ez egy baromság, a kreatint semmi értelme kúraszerűen szedni, így felesleges ez a "feltöltési időszakos" baromság is. Ha nincs olyan egészségügyi problémád, ami miatt nem szedhetsz kreatint, akkor nyugodtan nyomhatod egész életedben, semmilyen problémát nem fog okozni. Valószínűleg segíteni sem fog semmiben, de ez egyénfüggő. Valakit megdob a kreatin, valakit egy kicsit sem. Az biztos, hogy csodát ne várj tőle.

Ja és bebizonyították azt is, hogy teljesen mindegy milyen "kreatin mátrixot" nyomsz, a legkézzelfoghatóbb hatása az egyszerű monohidrátnak van, úgyhogy nem érdemes mást venni. Azok csak túlárazott vackok, amiket elmarketingelnek hiper-szuper hatásúnak, közben a monohidrát a legolcsóbb és legokosabb megoldás, ha mindenáron kreatint akarsz szedni.

2021. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem, és nincs kúra


"Ennél jobban előfog jönni az izomnövelő és erőnövelő hatása?"

nem. Tolj be napi 5 grammot és annyi. 3 nap után már érzed a hatását

2021. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!