Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anyám miért nem engedi, hogy...

Anyám miért nem engedi, hogy letöltsek a telefonomra egy edzésterm megadó applikációt?

Figyelt kérdés
Magamtól nem tudnék edzeni, mert nem tudnám magam rávenni és ráadásul még ötletem sincs, hogy milyen gyakorlatokat kéne csinálni. Találtam több ilyen alkalmazást is a neten, ahol megmondják, hogy milyen gyakorlatokat kell végezned a hasizom erősítéshez. Nem rég megkérdeztem anyám, hogy tölthetek ilyet-e le, de azt mondta, hogy nem, mert nem kell egyfolytában a telefin8n lógni. Nem vagyok elhízva (a testalkatom pddig szerintem elég jó), de szeretnék valamit sportolni végre. (16 lány)

2021. okt. 25. 08:55
A kérdező szavazást indított:
Teljesen igaza van
Ezt eléggé eltúlozza
9 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem szoktam a telefonom lógni egyfolytában. (Bocsi, a sok helyesírási hibáért!)
2021. okt. 25. 08:56
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
16 lányként engedélyt kérsz arra, hogy miket töltsél le? lol
2021. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
32%
Iligy
2021. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De 16 évesen miért kérsz tőle engedélyt ezekre?

Nem 8 éves vagy...

2021. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyád fél attól, hogy bomba leszel és rádtapadnak a srácok. 😀
2021. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
a 11 éves fiam nem kér engedélyt, hogy letölthet-e valamit. Megvannak a keretek, hogy meddig mehet, azt tudja, innentől szabad a pálya (én meg max letörlöm, ha nem tetszik)
2021. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
#6: egy gyereket a mai digitális világban hasznos dolog arra nevelni, hogy mielőtt bármit tenne az okostelefonján, kérdezze meg a szüleit arról, megteheti-e. Nagyon sok okot fel tudnék sorolni erre. Nagyobb baj az (mint a kérdező esetében is), amikor a szülőnek fingja nincs arról, mire való egy ilyen alkalmazás, vagy hogy a telefon nem az ördög játékszere, és hasznos dolgokra is használható. Mert ebben az esetben a szülői "segítség" nem sokat ér.
2021. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hasznos dolog arra nevelni, hogy tudja, mit szabad és mit nem. vannak játékok, alkalmazások, amiket megkérdez, hogy letöltheti-e. Azért kérdezi meg, mert tudja, hogy nem örülnék neki, nem engedném. Amiket kérdés nélkül letölt, azokkal semmi bajom nincs, hiszen okos gyerek, tudja, mit szabad.
2021. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
De itt egy edzős appról van szó, könyörgöm 😀 Nem bombát akar gyártani 😀
2021. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor ne töltsd le. Gugliban is megtalálod a hasznos dolgokat
2021. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!