Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bereczki Krisztián hogy hogy...

Bereczki Krisztián hogy hogy nem kapja meg a profikártyát?

Figyelt kérdés
Akkora mint egy ház

2021. okt. 29. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez nem ilyen egyszerű, ez nem így működik. Amíg profi kvalifikációval járó versenyeken dobogós helyezést sem ér el, addig nem kap kártyát. Szerintem is megérdemelné Bereczki, hiszen egy kiemelkedően jó fizikumú, fanatikus sportoló, de egyszerűen a versenyeken mindig van nála jelentősen jobbak. Ez sajnos ilyen.
2021. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

A vádlija siralmas, kar-váll szeparáció 0, versenyen a combjai is kicsinek tűnnek a felsőtesthez képest, a pózolása sem tökéletes. Egyszerűen a tömeget leszámítva nem profi testépítő szint.

Az semmit nem jelent, hogy akkora, mint egy ház. Shaun Clarida pár napja rommá verte Regan Grimest, pedig a válláig sem ér és tömegre is kisebb.

2021. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja hát én csak annyit látok ebből, hogy ge*i nagy a csávó :D

Molnár Peti akkor elvileg jobb testépítő nem? Mondjuk ő ránézésre is komolyabbnak tűnik egy magam fajta hozzá nem értőnek.

2021. okt. 29. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

2 fő problémája szerintem a formaidőzítés, és a pózok. Az utóbbit nem igazán értem, hogy miért nem próbálja kicsit feljavítani, ez a legkevésbé melós része, és már évek óta mondja neki mindenki, hogy a pózolása katasztrófa (profi szinthez mérten).


Genetika sem az igazi. Lábai szerintem aránytalanul kicsik a felső testhez képest.


Nagyon komoly formája van, rettentően elszánt testépítő, de a valódi profi mezőnyben a dobogós helyektől elmarad. Edzőjével már sokat variáltak a kaján, és az edzésterveken is. Tömegeléskor több ch menjen mint előző alkalommal, száradáskor mennyi legyen a ch, legyen ch hintáztatás stb. De valahogy áttorő eredményt nem érzem, hogy előző formájához képest el tudna érni.


Lábra nagyon rá kéne feküdnie

2021. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az a hihetetlen hogy valaki ekkora brandet tudott felépíteni úgy hogy nem is profi. Van üzleti érzéke, és

influenszer hatása

2021. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Milyen brandet? Mirol beszelsz?
2021. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Brandet???? wut
2021. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz a magassaghoz kell még a tömeg egy profi színpadi megjelenéshez,de az arányokon is lenne mit javítani bőven.
2021. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!