Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a tapasztalat az online...

Mi a tapasztalat az online személyi edzőkről? 22/f

Figyelt kérdés

Sajnos a mi kis városunkban nincs lehetőség személyi edzésre.

Viszont neten láttam hogy profi személyi edzők tudnak segíteni személyre szabott edzéstervvel és étrenddel.

Van értelme ezt megpróbálni? Fel tud mérni az edző hogy milyen étrend kell nekem képek alapján?


2021. nov. 1. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Van értelme ezt megpróbálni?

nincs


Fel tud mérni az edző hogy milyen étrend kell nekem képek alapján?

Nem


Kapni fogsz egy sima edzés tervet és étrendet ugyan azt amit mindenkinek elküldenek.

2021. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább keress neten kész tervet, meg étrendet. Nekik csak a pénzed kell. Még élőben is megvan a véleményem róluk, de ez szubjektív.
2021. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Szerintem az online személyiedzésnek inkább csak komolyabb szinteken van létjogosultsága. Pl. ha évek óta edzel, akár edzősködsz is, és fel szeretnél készülni egy versenyre, akkor érdemes lehet egy profibb edzőt felfogadni online, aki segít a forma időzítésében, esetleg videochatban a pózolásban (persze ez fél megoldás, de ha nincs jobb, akkor ez van), folyamatosan tudsz vele kommunikálni, megbeszélni a dolgokat stb.
2021. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok az edzéstervek és étrendek max annyiban személyre szabottak, hogy neked 4x10et írnak az egyik gyakorlatra, a másiknak 4x12t😂
2021. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy egy jó személyi edző mit csinál. Jó persze, étrendet ír meg edzéstervet, de ott van veled az edzéseden, nem csak mondja, de meg is mutatja hogy végezd helyesen a gyakorlatokat, segít abban hogy mit kell érezned amikor az adott gyakorlatokat csinálod. Segít 1-2 plusz ismétlést beletenni a munka sorozatokba. A legnagyobb csalók azok az edzők aki a személyi edzést elintézik egy netről szedett étrenddel és edzéstervvel
2021. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ha ismered a gyakorlatokat helyesen edzel a netről simán össze tudsz szedni annyi tudást ami elég ahoz hogy ezeket összerakd magadnak
2021. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!