Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Weider Krea-Genic vélemény,...

Weider Krea-Genic vélemény, személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rengeteg embertől hallottam, hogy ez a kreatin más, mint a többi, nagyon hatásos és már az első használatnál jelentős erő/állóképesség növekedés történik. Akikkel beszéltem, azok 2 kapszulát vettek be edzés előtt és 2 kapszulát edzés után. Valóban ennyire hatásos lenne? Valaki próbálta már, esetleg személyes tapasztalatok?😄

2021. szept. 29. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

El ne hidd már, hogy létezik olyan legális, boltban kapható tápkiegészítő, ami "már az első használat után elképesztő változást hoz, és úgy megdobja az erőszintedet és az állóképességedet, hogy félisten lesz belőled". Haver, még a szteroidok is csak egy több hetes kúra után fejtik ki a hatásukat. Csak a filmekben létezik olyan kapszula, amiből bevesznek kettőt edzés előtt, kettőt edzés után, aztán olyan leszel, mint Hulk. Akikkel beszéltél, azok vagy 14 évesek, vagy csak ENYHÉN kiszínezték a tapasztalatukat.

A kreatin egyébként egy jó kis tápkiegészítő, de a monohidráton kívül egyik fajtájának sincs több értelme. A kreatinnak sok pozitív hatása van, de bármelyik típusát is veszed, nem fog téged néhány kapszula legyőzhetetlenné változtatni, ezt elhiheted.

2021. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Én napi 3-3 db-ot szedtem, és nagyon odavert.15 kg jött fel 2 hónap alatt,fekve 100 -ba belerottyantok 20 ismétlést.

Karom 46 cm lett,42 ről indultam.

Eres és feszes, teremben kérdezik mit szedek.

24F

2021. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-est megerősíteni tudom.

haverjaimmal szedtem én is, brutál módra erősödtünk, pedig csak 3-4 kapszulát szedtünk.

2021. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!