Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez miért van, valaki help ?

Ez miért van, valaki help ?

Figyelt kérdés

Ha egy alapgyakorlatnál (guggolás, fekvenyomás) már az utolsó épphogy kimenne, és a ha pozitív szakasz közbe kb a felénél megállok 1-2 másodperce, akkor simán megvan ? Szóval az a kérdésem, hogy utána miért érződik könnyűnek, hiszen nem pihentettem a mellemen meg stb. épphogy nehezebbnek kéne lennie nem ?

Bocsi ha rossz a fogalmazás, remélem tudjátok mire gondolok. Van is ilyen módszer amibe direkt bereraknak egy megállást ha jól tudom.



2021. nov. 9. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Milyen nemű vagy kérdező?


Szerintem nő és férfi annyira más testfelépítésű, hogy erre elég nehéz válaszolni.


Bár én mostanában szoktam sportolgatni - guggolást szabadtéri fitness eszközökön gyakoroltam - mégsem tudok jó tippet adni.


Talán majd valaki mással nagyobb szerencsével jársz.


Üdv:

hölgy válaszoló

2021. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul veszed a levegőt és annál az 1-2mp-es szünetnél "javítasz" ezen. Pl ha nem állítod meg akkor kifújod a levegőt, megállításnál meg levegőt veszel, bent tartod és úgy nyomod ki (vagy simán nem bírja a kardiód és a szünetben oxigénhez jutsz).


Vagy a megállítás utáni indulásnál jobban használod a lábadat, máshogy tartod a kezed, jobb a kivitelezés valamiért a szünet után. Vagy pszichésen vagy jobban ott a szünet miatt.


Ezekre tudok gondolni. Eszembe jutott még olyan is, hogy az alsó szakaszban sokkal erősebb vagy és szünet közben "pihenteted" a felső szakasz azon izmát ami a blokkoló tényező... De ez így elég baromságnak hangzik, nem hiszem, hogy pl a tricepsz pihenne bármennyire is ilyenkor, csak egy kósza gondolatnak ide írtam azért.

2021. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A man cant stand, he cant fight?

A man cant see, he cant fight?

A man cant breathe, he cant fight???

2021. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!