Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a profi testépítés a...

Ha a profi testépítés a koxról szól, akkor a naturál bodybuilding a táplálékkiegészítőkről?

Figyelt kérdés

Edzeni, táplálkozni mind a kettő fajta testépítő szokott.

Különbség abban van, ki mivel éri el, hogy a regenerálódás, anabolizmus beinduljon.

Ha sokan ezt a tápkiegekkel akarják elérni, miért szólják még azt is le sokan?

Én is naturál testépítő vagyok, tápszereket használok, amik használnak izomépítésben.

Sokan miért csak a csirke rizst ajánlgatják a kezdőknek is, mikor az csak egy étel?


2021. nov. 21. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve kéz a kézben jár a kox a testépítéssel, mint sporttal,mivel amit naturálban összehozol, azt összehozza egy küzdősportos is. Erre akkor jöttem rá, mikor lementem egy box edzésre, semmivel nem néztem ki jobban, mint az ottani fiúk. :D De mások sem, akik naturálban edzenek, és ismerem őket. Max szárazabbak, és ennyi.
2021. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézhetem, ahogyan kitárod az anabolikus ablakot és kimászol rajta?
2021. nov. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

#3 pl én is meg mindenki más, mivel még mindig a leggyorsabban, legegyszerűbben elkészíthető minőségi kaja😉


Kérdező: a naturál testépítés is a kokszról szól. Nem naturálok, hanem csak éppen üresek.

2021. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Sok tévedésből egyet emelek ki.

A kokszos és a natural is a táplalkozásról szól.

A taplálékkieg az fehérje.Ezt a feherjét (rendes kajaból is) kox mellett is meg natural is be kell vinni mert különben egy nagy xar lesz az egész.Nem elég csak koxolni!!

A diferencia abban van hogy a koxos allandó anabolizmusban van, igy pedig több fehérjét tápanyagot fel tud dolgozni,mint egy natural.

2021. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
#14 Aztaaa... Nem mondod? 😮
2021. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!