Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan erősödjek, hogy menjen...

Hogyan erősödjek, hogy menjen még plusz két ismétlés? Több pihenő, több kalória? (Naturálon)

Figyelt kérdés

Heti 2x edzek átlagban mindenre 8-10 sorozattal, szóval a volumen ideális. Regeneráció rendben. Bukásig, bukás közelig tolom a sorozatokat.

Szeretnék pl plusz 2 ismétléssel többet húzódzkodni, tolódzkodni.


máj. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Válts valamilyen 5x5 edzéstervre.
máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem ezt a plusz 1-2 ismétlést.

Pld csinálsz 3x8 húzódzkodást.Az ugye 24 darab.

Ha többet akarsz,akkor csinálj 3x 7

és 1x6 ot.

Máris több ismétlés jött ki.

Aztán 1x8 ,2x7 majd 1x6

és így tovább

máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de izomépítés szempontjából jobb a "kevesebb" de intenzívebb sorozat, mintha csak a volument növelnénk, nem?
máj. 23. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek-mi. Naturálon elvileg igen. Vagyis egy bizonyos volumen felett csak túledzed magad. Erősödni szeretnél gondolom, erre az 5x5 tervek a legjobbak naturálon.
máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En 2x8-12 őt szoktam közel bukasig második szett mindig dropszett es 1 hetre csak 6-10szett jutt /izom csoport

Nem kell oda a 20valszeg ha annyit bukasig visszel az sok vagy hagyj benne 1-2 ismetlest mindig

máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!