Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Észrevettétek, hogy a cicababa...

Észrevettétek, hogy a cicababa típusú csajok, nők sokkal jobban értékelik ha egy pasi kedves és barátságos, nem pedig tipikus bunkó alfahím?

Figyelt kérdés

Én ezt vettem észre…

És nem téves a megfigyelésem, persze nem is reprezentatív minta.


Mit gondoltok miért lehet ez?

Illetve akkor is írjatok, hogyha pont hogy ellentétes a megfigyelésetek!


Előre is köszi!



2021. nov. 22. 10:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Igen, a kategóriát elrontottam.
2021. nov. 22. 10:42
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2021. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Én kigyúrt vagyok és ez bejön nekik.Nem rémlik hogy egy vigyori szemüveges, pattanásos elvitte volna előlem a csajt.

Mondjuk nem is próbálkoztak be ilyenek,mikor beszélgetek egy lánnyal.

2021. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Egyé sok rizsát zöltseget meg husát növögessé pajám
2021. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy párhuzamos univerzumban talán így lenne. Egy cica baba nem véletlenül cica baba...
2021. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Miss Endzsi ***** válasza:
29%
Én is a vicces, kedves, illemtudót választottam. Kezetcsókolt, magabiztos, és azok a szemek, tökéletes natúron izmos.
2021. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Fhu tesó rossz környékre tévedtél, szerintem ezt írd ki még egyszer egy másik kategóriába, mert itt elevenen felfalnak a testépítés kategória trolljai. :'D


Amúgy furcsa, de én is hasonlót tapasztalok. Azt leszámítva, hogy a mai világban a nők egyre többször rossz néven és nyomulásnak veszik a kedves gesztusokat, a szebb, dekoratívabb lányok valahogy mégis jobban tudják ezeket értékelni. Én pl. sokat utazok vonattal, és sokszor szoktam a gyengébbik nemnek bőröndöt pakolni, le-fel adogatni. Furcsa, de az átlagos lányok valahogy nem tudják az ilyen helyzetet kezelni, valami 'kösz'-t odamormognak az orruk alá, és mennek is. A szebb lányok viszont rám mosolyognak, a szemembe néznek, sokszor egy-két szót is váltok velük. Aztán nyilván van olyan is aki csak szó nélkül elmegy.


Meg ez csak egy random bőrönd levétel, nyilván nem is várom el hogy akkor most jöjjenek hozzám feleségül, de egy mosolynak jobban tudok örülni.

2021. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Lehet h jobban ertekelik.. tokre kis cukkernak tartjak 😊aztan elsetalnak a kigyurt penzes csavoval 💪🤣
2021. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy örülnék ha pakolsz helyettük a végén még elkenődik a sminkjük vagy elmozdul a ruhájuk.
2021. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
A bunkó alfahím inkább a cigány lányoknak jön be. Én legalábbis őket szoktam csak ilyen kigyúrt, kötekedő tekintető, ősember fejű barmokkal látni.
2021. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!