Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Észrevettétek, hogy Bereczki...

Észrevettétek, hogy Bereczki Krisztián elkezdett szépen belesedni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 05:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#9 ez nem vélemény, ez tény, amely frusztrációtól 100%-ban mentes, Kathi Béla ugyanezt megmondta neki szemtől szemben :)


#10 úgy látom nem nekem kell elgondolkoznom. Igen, a növitől lesz több az igf, de ha növi nélkül csak igf-et szúrsz ugyanúgy bubble gut lesz, tehát nem a növitől van, csak közvetetten. Gynonál sem mondod hogy a tesztótól van, hanem az ösztrogéntől, hiába a tesztó aromatizál.

2021. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

11: lényegtelen.

Amit írtál zagyvaság:


"genetikája jóindulattal is átlagos, váll-kar szeparáció 0, vádli 0, comb kevés, a többit pedig nem tudja megmutatni, mert a pózolása egy bodysport kupán sem állná meg a helyét"

2021. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Attól mert nem értesz hozzá még nem lesz zagyvaság :)
2021. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
örülök hogy te szakértő vagy... ja mégse vagy az..
2021. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Te már csak tudod :) jobb eredményeim vannak, mint a Krisztiánnak, akinek szopkodod a farkát ;)
2021. nov. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sok eredményt értél el a sportban, mióta edzel? Kizárólag önmagad motiváltad arra, hogy izmosabb, tónusosabb fizikumot építhess a kétségkívül fárasztó edzések során, melyeknél időnként tagadhatatlanul megfordult a fejedben, hogy feladd, de te .égsem tetted, mert a szíbed vitt előre?
2021. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

2 napos kérdés,a kutya se foglalkozik veled,05:09-kor írtál utoljára,mivel ugy gondoltam hülyékkel nem érdemes foglalkozni, így nem válaszoltam.

Erre 22:07-kor megint ide nyögsz valamit, amire szintén nem vagyok hajlandó válaszolni. Úgy látszik neked pszchihiátriai segítség kell, mert még nem nyugodtál le azóta se,te fotelharcos gyökér.

2021. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Miért feszengsz egy anonim, internetes fórumon?

Ennyire erős vagy, hogy be mersz szólni az embereknek?

Ugye, nem fogsz bántani senkit? Kérlek szépen, ne tedd! Félünk a hatalmas (kamu)ökölvívó meg (kamu)"arc"művész tudásodtól😵

2021. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ja amúgy már értem, miért nekem címezted.

De azért elmondom, nem én vagyok a 05:09-es kommentelő. 😉

Én max visszakérdezek a trollinnyónak egy trollkérdés alatt, de semmiképp nem állnék le trágárkodni, meg feszengeni egy anonim, internetes fórumon, ahol mindenki azt ír, amit akar és az lehet, ami akar- mint egy szerepjátékban.🤣

2021. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

vannak bajok a toronyba nem kicsi..

Bezárt a lipótmező,itt látszik meg ennek a hátránya.

2021. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!