Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám növelni a...

Hogyan tudnám növelni a combomat, és a fenekemet?

Figyelt kérdés

Nem zsírt akarok, hanem izmot!

Alapjáraton sokat eszek, hízással nincsen gond nem vagyok vékony tudok hízni. Viszont én még nagyobb feneket és combot szeretnék, ezért elkezdtem edzeni súllyal, elég jól haladok de attól félek hogy ezáltal lejebb megy a combom és én azt nagyon nem szeretném. Az étkezésem meg ol3hogy nem figyelek oda hogy mit eszek hanem ami elém kerül azt megeszem.



2021. nov. 27. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
guggolás,kitörés,lábgyakorlatok+tömegnövelő étrend...
2021. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Nem olyan ku@va bonyolult a képlet. Edzel(minden izomcsoportra) és eszel, hogy hízz. De tényleg ennyire életképtelenek az emberek ? Ilyen nehéz a felfogás ? Nem atomfizika...
2021. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

havi 2-5 kilóval növeled a progressziót a guggolásban, lábtolóban.

olyan kalóriát lősz be az étrendben, hogy havi fél-1 kiló jöjjön fel.

ha több jön fel akk visszaveszel.

és minden hónapban méred szabócentivel a derék csípő comb kerületet, mert ez fog visszaigazolást adni arra, hogy eredményes e az edzésed étrended.

2021. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!