Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit rontok el guggolásnál?...

Mit rontok el guggolásnál? Abszolút nem érzem közben a fenekemet, csak a combomat és a térdemet érzem terhelve.

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mész elég mélyre
2017. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Guggolj mélyebbre de ne ass to grass-ig.
2017. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Az is lehet hogy sokkal erősebb, azért nem érzed.

Én 25 éve csinálok guggolásokat karatén, de most ki kellett próbálnom, hogy dolgozik-e az az izom ahogy én csinálom. És igen, én lemegyek teljesen, dolgozik, mégis a combomat fárasztja le jobban. (konkrétan a seggizomban nem is emlékszem mikor éreztem izomlázat. Talán tetanusz után)

2017. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
6%

Én úgy csinálom, hogy kisterpeszbe állok, esetleg súlyzó, a lábfejeim párhuzamosak, egyenes hát, a vádlimat függőlegesen tartom (ezt tükörben lehet először belőni, utána érezni fogod h mikor jó), és LASSAN le, amíg a combod vízszintes lesz, majd LASSAN föl. Ebből szoktam 100-at.


Az tűnt fel, hogy ha elkezdem, az első pár napig izomlázam van, utána a 4.-5. napra már semmi hatása. (Itt szoktam azt mondani, hogy á minek, feladom, de ezt te ne tedd!:D)


Egyáltalán nem érzed? Nem tudom, mióta csinálod, de a legelején se?


Hajrá!

2017. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1 nem koncentrálsz a célizomra,

2 rossz a testtartás.

2017. márc. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Én sem érzem kifejezetten a seggem vagy a combom guggolásnál,érzem,hogy terhelve van az egész lábam(a térdemre nehezedő nyomást alig érzem),és mélyre guggolok,igaz nem 1000eket meg nem tudom mennyit,hanem pl hetfon 100ba 12 110be 10 120ba 8 130ba 5,utaa labtolo ffeszito hajlito es ulovadli,ezeknel mar a koncentralt vegrehajtasra koncentralok. :)
2017. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Beállsz a fallal szemben úgy, hogy a labujjad épphogy nem ér a falhoz, vállszélességű terpesz és a lábaid közé teszel egy kettlebellt vagy egy egykezest, akár egy shakert vagy ásványvizet tök mind1 mit... guggolj le, de úgy, hogy se a térded, se a vállad, de még az orrod hegye sem érhet a falhoz, és a 2 lábad közt lenyúlva vedd fel azt a tárgyat (minél nehezebb, annál jobb)

Aztán tedd le állj fel újra guggolj, vedd fel... na ha ezt begyakoroltad, akkor megvan a helyes testtartás guggoláshoz és így lehet rájönni ogazán, hogy ez egy teljes test gyakorlat.

2017. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot már rég olvastam ömlesztve.
2017. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
A falnál guggolás nem hülyeség, nem tudod megcsinálni, ha nem tökéletes a testtartásod, nem egyenes a gerinced stb stb...
2017. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Emberek! Ki pontozta le azokat, akik tapasztalatot írtak, és miért?
2017. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!