Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem jön fel rám izom?

Miért nem jön fel rám izom?

Figyelt kérdés

Másfél éve csinálom,eddig jött fel rendesen,minden tök jó volt. De már vagy fél éve nem bírok tovább fejlődni.


Annyi,hogy a hasamról letudtam szedni egy kis felesleget meg több súlyt bírok el. De izom az nem akar feljönni.


180 cm/90 kg



2021. dec. 14. 07:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

🤣🤣


Tapasztalat?🤣

2021. dec. 14. 23:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Miért nem leszel inkább erőemelő testépítés helyett?


Nézd, a kérdező is ezt választotta itt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__103..



Idézem: "A zsíros kenyér olcsó kaja, akár kanállal is ehetem a disznózsírt és meg lesz a növekedéshez szükséges 3000 kcal."

2021. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy ilyen a genetikám és ennél több izmot már nem tudok magamra szedni?
2021. dec. 23. 18:57
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2021. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy nincs oka az ilyesminek. Ha úgy döntesz mégis, hogy ennek nincs oka, akkor a kontrollt dobod el épp.
2021. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én nem tudom,de igyekszek már figyelni a dolgokra és rendesen edzeni,mert nem bírom elhinni,hogy majdnem fél év alatt lóf*sznyi izom nem jött rám.


Az van,hogy korábban is jártam kondiba,aztán később otthon edzettem,nem volt eddig semmi baj,viszont van már mondom jó pár hónapja (közel fél éve)megakadtam, izom nem jön rám. Ez miatt vissza tértem a kondiba,2 és fél hónapja csinálom és még mindig semmi pedig már több súlyt is bírok már el.


2 és fél hónap "visszatéréssel" kellett volna,hogy izmosodjak?

2021. dec. 24. 22:18
 17/20 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom,hogy aki 1-2 éve csinálja,annak nehezebb fejlődnie,mint egy kezdőnek,lehet ez is közrejátszik?
2021. dec. 24. 22:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze, arányaiban kevesebb megy fel. Igazából az eredések-tapadások nagyon megköszönik, ha nem nősz mint egy állat: a csont környéke inkább ilyen év fölött mérhetően fog erősebben kapcsolódni a csonthoz, mert a csont alakul hozzá ilyen lassan, a csontsejtek működnek és osztódnak extra lassan.
2021. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem baj legalább erősebb lesz a csontozatom. Emellett erősebb is leszek az erősebb csontozattól vagy ezt nem befolyásolja?
2021. dec. 25. 14:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp stabilabb hagyni az időt is dolgozni, jó irányba viszi a hirtelen terhelhetőséget valós vészhelyzetben pl.
2021. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!