Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem jól edzek ha nem érzem...

Nem jól edzek ha nem érzem azt edzés után hogy haldoklok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 40-50 percet szoktam edzeni, nagy ismétlés számokkal akkora súlyokkal amit még éppen elbírok és szabályosan tudom vele megcsinálni a gyakorlatokat, de edzés után egy fél órával már semmi bajom se izomlás, semmi. Egyenlőre még a teljes testes edzést nyomatom.
2021. dec. 14. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Hat ha nagyon kezdo vagy es nincs izomlaz masnap vagy 3.nap se akkor az gyanus. Mit takar a nagy ismetlesszam?
2021. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát végzek, szóval valamilyen szinten a terhelést talán bírom bár az kicsit más jellegű, de 4x 10 -és 15 között, körülbelül 10-20 másodperces pihenővel.
2021. dec. 14. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Enis fizikai munkazok 14 oraba evek ota, megse tudok kb mozogni 3 napja olyan izomlazas a labam meg a hatam. Pedig 10+ eve edzek. Szal nincs koze hozza 😀 A 4x10-15 az okes, viszont a pihi keves. Inkabb 1-2 perceket pihenj, ugy nagyobb sullyal fog menni. Nemis ertem 10mp?? 😀 akk kb fel se kelsz a padrol? Az utcso sorozatba is ugyanannyi megy? Lehetetlen.. akkor eleg lazan mennek az elso sorozatok. Sztem nem maxolod ki elegge..
2021. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, az utolsó sorozatot már úgy szoktam hogy ha bele szakadok sem bírom megcsinálni maximum nagyon szabálytalanul. A pihit jól írtam max fél perc szokott lenni, amég új zenét nyomok vagy nyomkodom a telefonom :D De szerintem is szarul csinálok valamit
2021. dec. 14. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Pihenj min 1 percet es tobb fog belemenni.. tehat emelheted a sulyt. Milyen gyakorlatok?
2021. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a alap többfunkciós kondigép van itthon, meg egy és kétkezes súlyzókat vettem.
2021. dec. 14. 23:05
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól edzel.
2021. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit hogy nincsen izomlázad.
2021. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Technika és pihenési problémák vannak.

Csak olyan súlyt emelj meg amivel helyesen, teljes mozgástartományban végig tudod csinálni a gyakorlatot, különben csak lesérülsz és még csak fejlődni se fogsz.


Pihenés pedig fontos mert nem lesz energiája az izmaidnak és jóval kisebb súlyokkal fogsz tudni dolgozni. Legalább 1 perc de inkább 2 az optimális pihenés mennyisége.


Nem az a cél hogy ne tudj megmozdulni az izomláztól, az azt jelentené hogy túlerőlteted magad, viszont ha semmit se érzel az is gond.

2021. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem edzel jól, ennyi.

Ezt a választ vártad, nem?

2021. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!