Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a gumiszalag...

Mi a különbség a gumiszalag és a gumikötél között?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy lehet kapni ezt is, azt is, de nem írják sehol, hogy mi a különbség. Melyiket érdemes venni? Vagy mindkettőt, mert másra jók?

2022. jan. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Javaslom a google használatát.

A gumokötél kötélszerü, a szalag meg másmilyen, szalag forma - és természetesen nem ugyanarra való.

2022. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az egyik szalag, a másik kötél.
2022. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kialakításán kívül ami ugye egyértelmű , szerintem a gumikötél masszívabb , strapabíróbb , nagyobb erő kell a szétfeszítéséhez ( persze ha mindegyikből a legerősebbet hasonlítjuk össze ) . Gumiszalagból már hármat szétszaggattam edzésen , az otthoni gumiköteleim meg már évek óta bírják.
2022. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

helo most nem kerestem rá, de vannak ilyen lapított alakú, hosszúkás rágók is, na, az kábé egy gumiszalag, csak amit nem rágónak készítenek, az gondolom, strapabíróbb. :)


a kötél meg egy drót, egy kötél, egy vastagabb, ilyen hengeres alakú zsineg; az gondolom, erősebb is tudhat lenni valamivel. :)


előttem is jókat írtak. :)



szal a kötél az kötél, az mind a madzag, de a kötél gondolom vastagabb,mint egy madzag, a szalag meg mint pl a ragasztószalag, a cellux, olyat csak láttál már.


tehát a szalag az ilyen pl másfél centi széles, és lapos, jó hosszú sáv

a kötél meg pl lehet fonott is; na, a gumikötélnek nem kell fonottnak lennie; de képzelj el kábé akkor egy olyat, mint ami szokott lenni a tornateremben, amire másznak. na, az is például egy kötél. amúgy a gumikötél gondolom, hogy általában nem olyan vastag , mint egy tornatermi mászóskötél, ja és amúgy pluszban még ezek nyúlnak is. ja és pl a gumikötél olyan is lehet, hogy a cipőfűzőhöz is lehet hasonlítható; a szalag meg mint egy hajba rakható kötözős szalag, pl néptáncosoknak az összefonott haját szokták piros szalaggal is összekötni. :)

2022. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*a cipőfűző is lehet olyasmi, hogy lapos, mint egy szalag,meg még hengeres is, az nem bizti, hogy ide jó példa volt. :)
2022. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!