Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bokára csatolható súly vagy...

Bokára csatolható súly vagy gumi szalag?

Figyelt kérdés

sziasztok!

otthon edzek egy ideje, de már szeretnék nehezíteni és az lenne a kérdésem, hogy fenék edzésére a gumi szalaggal való edzés vagy a boka súllyal való edzés vállt be jobban nektek?

(mielőtt letámadnátok, természetesen nem csak fenékre edzek)



#otthoni edzés #boka súly
2022. jan. 16. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Fenekre sztem inkabb nyakba a suly es guggolas, kitores meg sok felhuzas
2022. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is azt mondanám mint az 1. Esetleg ketobell-el (bocs ha elírtam) ha térdkímélőt szeretnél akkor gumiszalaggal gyakorlatok a földön pl. Donkey kiks, glute bridge
2022. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de ez nem biztos, hogy opció. Szerintem inkább érdemes az izom FUNKCIÓJA szempontjából gondolkodni. Ha a végpozíciót akarod nehezíteni, akkor csípőemelésekben gondolkodj inkább (ezt is tudod nehezíteni, inkább azt javasolnám, hogy súllyal, de akár szalaggal is lehet), ha pedig az izom megnyújtott helyzetét akkor guggolás/kitörés. A láb hátraemelgetés akár súllyal, akár szalaggal kevésbé lesz optimális, mint ezek.
2022. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!