Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó laktóz mentes tömegnövel...

Olcsó laktóz mentes tömegnövelős diéta miből áll ?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kondíciók terembe járni tömeget növelni.Aprilis-májusra a cél legalább 10kiló plusz! Ismerem az részes tervet,a pihenésem is rendben van!

Viszont az étkezéssel nem igazán vagyok tisztában.

Szeretnék egy laktóz mentes tömegnövelős étrendet.

A reggeli,az ebéd és a vacsora része érdekelne legjobban.

Amit érdemes tudni rólam.

23eves 175cm magas és 67kilos férfi vagyok. Sajnos rettentően gyors az anyagcserém!



Válaszokat előre is köszönöm!

Akkar privatban sem zavartok! :)


2022. jan. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Rendben. Akkor privát üzenetben leírok most neked teljesen ingyen egy három főétkezésre kikalkulált, a laktózintoleranciát és a gyors anyagcserét figyelembe vevő diétát, amit a megadott magasságból és testsúlyból alapján fogok megtervezni, hiszen más információra nincs is szükség. Ez így megfelelő?
2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Figyelj jól esne egy kis segítség kezdő ként.

Nem tudom komolyan gondoltad e ezt a kommented ha igen megköszönném neked! De mivel a munkám nem enged napi 5-6kiadós étkezésnél többet így maradok a a jelenlegi kérdéseknél!

Délelőtt egy alma egy banánnal

Délután is egy alma banán plusz valami rágcsálnivaló.

2022. jan. 16. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tömegnövelő diéta😂😂
2022. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezd el kb 300 chval 150g feherjevel 80g zsirral aztan meglatod h novelni kell v csokkenteni.. chnak pl rizs, bulgur, krumpli, teszta, zab, banan. Feherje pl barmilyen hus, tojas, huvelyesek. Zsir az osszejon magatol pl amivel sutsz meg ami a husokba van. Ha jofele zsirt akarsz akkor pl lazac, avokado, magvak. Oszd el lega 4 fele a makrokat es pl kaloriaguru appal rakd ossze az etkezeseket. Nem muszaly ilyen tisztan de a makrokra nagyabol fugyelj. En reggel eszem a zabkasat feherjeporral banannal mogyorovajjal este meg rantottat zoldseggel. A tobbi husos koretes zoldseges kaja ugy szetosztva h kijojjenek a makrok
2022. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírom az én múlt szombati tömegnővelő étkezésem, talán tud segíteni. Vacsorát uzsonnát, leszámítva laktózmentes.


Reggeli: Kolbászos, hagymás, erőspaprikás tojásrántotta kenyérrel.


Tízórai: Pirítós kenyér mogyoróvajjal, ananász


Ebéd: Sertéscom durumtésztával, édes-savanyú szósszal, savanyú káposzta


Uzsonna: Fehérjés zabkása (én tejsavóval ettem, de tehetsz bele vegan fehérjét is), alma


Vacsora: Kefír, csirkemell sonka, trapistasajt, puffasztott rízs, uborka, paradicsom. Itt a kefírt kihagyod, a sajtot meg kicseréled laktózmentes sajtra.

2022. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!