Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a kishölgy fitneszmodell...

Ez a kishölgy fitneszmodell vagy bodybuilder?

Figyelt kérdés

[link]


Mindkettőnek kiváló, ahogy nézem, de a kérdés eldöntetlen.



2022. jan. 19. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Fitnesz
Bodybuilder
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a csajt ismerem régebbről.Akkor még nem ilyen izmos.Ez inkább az utóbbi évek termése rajta.
2022. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Sokmindent lehet mondani erre a nőre, de azt hogy kishölgy, a legkevésbé sem.
2022. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Negatív kicsengésű volt?
2022. jan. 19. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Ez nekem már sok, nem szeretem az ilyen izmos nőket. A helyzetet pedig végképp lerontja ez az oldalt felnyírt frizura. Előbb mondanám rá, hogy egy ork a Gyűrűk urából, mint hogy kishölgy.
2022. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Megnéztem a képeit. Ha a kategóriákat nézzük akkor talán fitness forma. De ha azokat a versenyzőket megnézem ők viszont izmosabbak. A testépítők meg aztán pláne. Legutóbb egy itteni versenyen döbbenetes volt látni, hogy minden kategóriában egyre izmosabbak. Az évek során ez sokat változik és nyilván az is hogy mi az elvárás.
2022. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem ertem miert koxolnak a nok.. ez mar nem fitness
2022. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!