Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő egy ilyen fizikum...

Mennyi idő egy ilyen fizikum elérése?

Figyelt kérdés

Követem ezt a sok fitness testépítőt, megértettem a mottójukat " csak akarni kell, és tenni érte, minden elérhető, csak küzdeni kell, csak a kitartás számít" és hasonlók.


Bennem ez mind megvan.


Étrendet is követek, amiket ajánlgatnak, kiegeket is megveszem, kemény edzések, ahogy illik.


De valahogy mégse érem el az ő szintjüket.


Mi kellhet még?



2022. jan. 23. 16:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

A sok troll kommentelést figyelnek kívül hagyva, én csak azt írtam, ami a kép alá volt írva. Mindent ugyan úgy csináltam, ahogy le van írva.


"


A bal oldali kepen 15-6 evesen csak almodoztam arrol, hogy majd egyszer akkora leszek, mint a jobb oldali kepen. Neha meg en sem hittem el, hogy lehetseges, de nap-nap utan tettem erte, hogy elerjem a celom! Korul-belul 5 ev cetudatos, kemeny munka van a ket kep kozott!

Barmit elerhettek amit szeretnetek, csak meg kell dolgoznotok erte!


"

2022. jan. 24. 11:02
 22/27 anonim ***** válasza:
Es ez igaz is.. az meg egyertelmu egy 5evesnek is h az ilyen szint nem natur.
2022. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Én szerintem ez naturál, csak nem értétek el ti sem ezt a szintet. Csak velem ellentétben ti irigyek vagytok, meg megy a kifogás ezerrel..
2022. jan. 24. 11:13
 24/27 anonim válasza:
Kicsit off, de ha a before kép 15-16 évesen készült, az after képen lenne 20-21? Wtf :D Vagy a számokkal, vagy a csávóval, de itt valami tutira nem klappol.
2022. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
ezek ilyen 22 év körüli gyerekek, igen...És elértek 10x annyit ennyi idő alatt, mint mások 50 éves korukig. Mert volt akaraterejük.
2022. jan. 27. 06:58
 26/27 anonim válasza:
Ezt nem vitatom, és kívánom, hogy érd el, amit szeretnél! Szerintem ahelyett, hogy egy ilyesfajta példaképet követsz, jobban jársz, ha keresel egy edzőt, aki a céljaidat és az adottságaidat figyelembevéve fog segítséget nyújtani. (Szerintem ez a csávó egy hamis ideál, süt róla az ego, és rossz értékeket közvetít. Bár ez elég szubjektív.)
2022. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mivel különb példakép pl Bereczki, Németh Istávn, Kathi Béla, Zyzz, Bohos Kornél, Kökény Béla?
2022. jan. 27. 09:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!