Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny tényleg nem...

Drugs Bunny tényleg nem érdekel már senkit, vagy miért tűnt el?

Figyelt kérdés

Régen ő volt az atyaúristen a gyakorin is testépítő kategóriában. Manapság a többség meg inkább gúnyolódik rajta, ami valamilyen szinten érthető, őszintén szólva én sose tartottam sokra.

Most ránéztem a bodybuilder.hura, és 1 éve nem volt új bejegyzés. Az edző válaszolban jó, ha 3-4 havonta válaszol egy-egy kérdésre, bár múltkor is a volt feleségét (?) szidta oldalakon keresztül őrjöngve. a BB rádió is úgy tűnik, hogy megszűnt, új audioblogot sem látok.


Nem tudom, foglalkozik-e még testépítéssel, vagy miből él most, de érdekel, hogy miért hagyott abba szinte mindent.



2022. jan. 24. 15:56
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
35%

Kit érdekel?

Ez már a múlt.

manapság vannak nála menőbb vélemény megmondók, pl tari adám, háromszéki és még sorolhatnám.

Most ők a menők,ez a vén salátazabáló a sok baromságával meg elmehet végre valamit dolgozni is, hogy értelmeset csináljon az életében, ne csak fiatalokat hülyítsen.

2022. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
97%

A Bodybuilder be halt. A Scitec videós anyagait csinálja mostanság, amik a Facebook-ra kerülnek, amit ő ugye utál, de valamiből meg kell élni…

Lehet őt szeretni, nem szeretni, nyilván sok f@szságot összehordott az évek alatt, de ő csinált először érdemi testépítő médiát Magyarországon, ő a főszervezője a Superbodynak. Megkerülhetetlen a személye ebben a közegben.

2022. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

2:


tehát akkor tulajdonképpen a facebookra gyárt tartalmat? :DDD szánalmas. erre nem tudok mást mondani.

2022. jan. 24. 16:22
 4/59 anonim ***** válasza:
91%

Igazából szerintem ő ott cseszte el, hogy több akart lenni, mint ami.

Megírta anno a sárga kapszulát. Nyilván vannak benne tárgyi tévedések, meg úgy az egész nagyon bro split kategória. De anno rengetegen kezdtek el edzeni ez alapján, egy totál kezdő hobby sportolónak teljesen jó kiindulási alap volt. BBTV is az elején egész értelmezhető volt.


Aztán elkezdett az egész faszi minden téren szétcsúszni. Mára meg már önmaga paródiája lett, egy komplexusos önjelölt megmondó ember, aki már minden létező témához hozzá akar szólni az edzéstől kezdve a politikáig.

Kb ha nem bro splitről van szó, akkor kőhülye mindenhez. Na jó, még a motorkhoz tud valamit hozzá fűzni, bár itt-ott az is homályos.

Elkezdett társadalomkritikákat alkotni. Anno a facebook buzákra volt ráállva. Érted.. aki amúgy a komplett életét leírja egy blogban :D Anno a dagikat oltotta. Mára úgy néz ki mint egy telibeszart búvárruha. Aztán a politikába is beleásta magát.


Ma már az emberek nem tartanak ilyesmire igényt. Drogos nyúl ilyen tipikus vérproli aki mindenhez hozzá tud valamit fűzni, de amúgy szitne semmihez sem ért.

2022. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
49%
Miért foglalkozol vele ha nem érdekel? Ez a szánalmas
2022. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

megnéztem, és tényleg ott virít Bunny a videókban :D nem sok ilyen embert láttam, aki szinte mindenben képes ellentmondani magának. nem is csodálom, hogy sokan bohócnak tartják.


amúgy az érdemeit nem vitatom. anno én is a Sárga oldalról tanultam az alapokat, de egy idő után kevés volt az oldal, ezért inkább külföldieket kezdtem követni, meg egy idő után már fárasztó és hiteltelen lett Bunny.

2022. jan. 24. 16:31
 7/59 anonim ***** válasza:
30%
Na nézzük milyen a formád akkor, taníts mester😁
2022. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

4/6


nem akartam ebbe belemenni, de BB rádiót pár éve pont amiatt hagytam ott, mert elképesztő baromságokat hordott össze.

Nem nagyon értette a politikát, világban zajló dolgokat, hogy nagyon finoman foglalkozzak.

azt meg végképp nem értettem, miért egy testépítésről szóló podcastban beszél ilyenekről, csak leégeti magát még jobban.

hát..nekem anno már az fura volt, hogy egyfolytában a fészbukozó embereket szidta, közben a twitteren kiposztolta a kutyáját, meg h mit ebédelt.

2022. jan. 24. 16:39
 9/59 anonim ***** válasza:
35%
Te legalább annyira szánalmas vagy mint Ő🤣
2022. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
72%
Bunny a Scitecből él, most már teljesen, az hogy mellette gyárt BBs videókat youtubera/ "faszbúkra" (ahogy ő nevezi), szinte irreleváns megélhetési szempontból. Mellette versenyeket szervez és showmankedik. Amúgy ha érdekel a története akkor ajánlom Dietgainz csatornáján a vele készült-több órás- interjút
2022. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!