Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nagyon gyenge teljesítményn...

Ez nagyon gyenge teljesítménynek számít?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, teljesen kezdő, mostanában kezdtem edzeni.

Fekvenyomásnál ma a rúdra tettem 2x10 kilót neg 2x2 kilót, ez így összesen 24 kg volt, plusz a rúd. Ezzel összesen 10 ismétlést tudtam megcsinálni, de az utolsónál segíteni kellett. Meg volt olyan hogy rátettem 2x10 kg-ot, így csak 1x tudtam kinyomni rendesen.

Ez elég gyengének számít ugye? Ha rendszeresen edzek akkor ugye erősödhetek?


2022. jan. 24. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sztem átlagos kezdő szint ez. Legyen rendes étrended, és menj edzeni, ha jól csinálod akkor nagyon gyorsan fel fog ez menni.
2022. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha az ember kezdő, akkor lényegében semmi nem jó vagy rossz. Az edzőtermi edzés fő szabálya hogy nem hasonlitgatjuk az eredményeinket egymáshoz, csakis saját magunkhoz.

Széoen pakolj fel kevesebbet és csináld meg az eltervezett ismétlésszámot. Ha megy, legközelebb röbb ismétlés vagy nagyobb súly, ha meg nem megy akkor legközelebb is ugyanennyi amíg gond nélkül meg nem tudod csinálni. Így lehet fejlődni

2022. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!