Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelni szeretnék de nehezen...

Manuel123 kérdése:

Tömegelni szeretnék de nehezen hízok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha eszek akkor sok zsír megy a hasamra és mikor edzek akkor meg szinte nembirok hízni sőt fogyok is
2022. febr. 3. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mit egyél? Tanulmányokat és tudományos cikkeket. Tanuld meg, hogy mi a kalória és mik a makrotápanyagok, és akkor nem kell ilyen kérdéseket kiírogatnod.

Nulla tudással sajnos nulla eredményeket lehet elérni. Ezt nekem is évek volt, amire beláttam. Bonyolultabb ez a "gyúrás meg kajálás dolog", mint hinnéd.

2022. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy eszel es zsirosodsz vagy edzel es semmise tortenik? Probald egyutt 😅 Egyertelmuen szar az etrend meg gondolom az edzes is. Sokat kell meg olvasni meg kiserletezni vagy edzohoz menni.
2022. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tenyleg az van amit elottem irtak. Jo edzesterv es jo kaloriatobbletes etrend mellett nem tud mast az ember csak izmosodni.

Szoval vagy rosszul eszel (nem jó makrotapanyag mennyiség és arany, rossz időzítés stb), vagy rossz az edzésterv (nem progresszív, nem elég kemény, túl kemény, szabálytalanul csinálod a gyakorlatokat stb)

Vagy rosszabb esetben midnkettő

2022. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!