Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire vetem vissza a...

Mennyire vetem vissza a fejlődésem ha az edzés utáni turmixom után már nincs teljes étkezésem csak túró?

Figyelt kérdés

Későn edzem, ráadásul diétázom is. Szépen kimértem minden étkezésem, napi 3x eszek csirke-rizst. Ha ezt a mennyiséget tovább osztom még 1 adagra akkor jóformán alig pár falat egy étkezés. Mégis ezt kellene tennem?


Jelenleg úgy néz ki, hogy edzés után megy egy whey protein + gyors ch, tusolok, és lassan megy is lefele a turó, majd nyomom az ágyat.



ápr. 29. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a napi/heti kalória és fehérjebeviteled megvan, és számodra így komfortos, akkor minden rendben.
ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Eleg hamar belebetegszel a napi 3 csirke rizsbe. Változatosság kell kulonben vitamin, ásványi anyag és amtioxidáns hiányaid lesznek.


De hogy válaszoljak, ha izmot építeni szeretnél akkor edzés után még aznap kelene nem csak feherjet de szenhidrtot is enni. A feherjevel annyit csinalsz hogy nem vesztesz izmot. N

De nincs mibol epulnie

ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd föl BunnyZsoltot, ő majd elmondja, hogy az anabolikus ablakot csak akkor használhatod ki, ha Scitec fehérjét iszol, különben örökre elfelejtheted az izmosodást.
ápr. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hívtam, de kinyomott. Lehet, hogy nem hajnali 3 kor kellett volna.


Diétában nem az izomépítés a cél. Ha megmarad ami eddig van már nyertem.

ápr. 30. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért egyél zöldségeket is, meg a csirkén kívül más fehérjeforrások is láteznek. Rizs helyett pedig javaslom a bulgurt, sokkal tovább jóllakottbak fogod érezni magad. Meg úgy az egészet változatosabbá tenném. Reggelire pl ehetnél teljesí kiörlésű kenyeret, mondjuk tükörtojással, és/vagy sonkával. Fogyaszthatnál hüvelyeseket is. Ez a csirke-rizs így nagyon unalmas lesz, nem tudom mennyire leht hosszú távon tartani.

Amúgy azzal nincs gond hogy edzést után már csak protein van.

ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. még az a túró is sok estére/éjszakára...
máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!