Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 5-10 fekvőtámaszból...

Napi 5-10 fekvőtámaszból mikorra lesz 100 kg fekvenyomás?

Figyelt kérdés

Haverjaim már edzenek, többségük nyárra szeretne jobb formában lenni.Én itthon stret workout edzés csinálok.Nekik már megy a 60-70 kg.Én még a 10 fekvő kinyomásánál tartok.De néztem sok motivation videót, szeretnék később kondiba menni és 100 kg-t kinyomni, picit azért is, hogy lessenek a haverjaim.Szorgos itthoni edzéssel tudok annyit előedzeni hogy ha megyek kondizni április május környékén már alapból a 60-70 kg menjen fekve?

Utána könnyebb lesz főfejlődni a 100 kg-ra?


2022. febr. 3. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
100 év múlva.
2022. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet
2022. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmikor
2022. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a célod hogy nehezebb súlyokat nyomj ki akkor miért nem mész mondjuk súlyokat kinyomni?

Ez kb olyan mintha autó vezetéssel akarnál kamiont megtanulni vezetni, biztos nem lehetetlen de fölösleges

2022. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

5-10 fekvőtámasz? Majd 100 kg t akarsz nyomkodni? Na ne röhögtess. Ha te 100 kg vagy, és le tudsz nyomni 100 fekvőt egyszerre, akkor sem biztos hogy a fekvenyomó padon ki tudsz nyomni 100 kg t akár csak egyszer is.

Szerintem nyomkodj napi 100 fekvőt, mellé úgy 50 húzódzkodást. Persze ennyik nem fognak menni az elején. Ehhez is hetek hónapok kellenek hogy megtudj csinálni ennyit, és ezt sem egyszerre hanem pihenőkkel. Heti 3-4 szer csináld ezeket, köztes pihenőnapokkal. Plusz még saját eszedtől be iktathatsz valamilyen saját testsúlyos gyakorlatokat amit hatásosnak érzel. Aztán majd fél év múlva már lesz egy kis előedzettséged, de olyan rohadt nagyot így se fogsz tudni villantani a haveroknak. A haverjaid már járnak is egy ideje, és eztán is ha járni fognak. Ők is fejlődnek az elkövetkező fél évben. Szóval valószínűleg nem fog olyan nagyon leesni az álluk. Nem fogsz tudni 100 at kinyomni súlyzózás nélkül. Max ha megakarod őket lepni akkor járj el külön egyedül edzeni egy másik terembe. Aztán úgy vana esélyed meglepni őket 1 év múlva majd.

2022. febr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi esley en 120-ql nyomok 2 ev utan... En is otthoni edzessel kezdtem es tudtam 100 fekvotamaszt szabalyos vegezni de amikor terembe kezdtem jarni 2,5 ev utan csak 50 kiloval ment 10 ismetles. Hany eves vagy. Gyurhatnal egy par honapot otthon, hogy szokd a terhelest es az izmaid/izuleteid is erosodjenek meg majd utana kezdj terembe jarni
2022. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz meg a fekvenyomás nagyon messze van egymástól. Ha nehéz vagy és sokat fekvőzöl az hathat pozitívan a fekvenyomásra is, de gondolom könnyű vagy és gyenge, tehát nincs értelme.
2022. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!