Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol kéne kreatint rendelnem?

Hol kéne kreatint rendelnem?

Figyelt kérdés
Pár hete újra elkezdtem edzeni, és elég gyengén nyomom ahozz képest, hogy ment. Új edzés terv amit követek elég erős, így kéne egy kis boost. Honnan érdemes, olcsó de mégis minőségi kreatint rendelnem? Monohidrátot szeretnék. (tudom nem mindenkinel válik be blala...) ezt tudom, ezért szeretnék kicsi szerelesben rendelni, hogy nálam működik-e :)

2022. febr. 4. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy. A sima, ízesítetlen monohidrát mindenhol ugyanaz a monohidrát. Ne az araboktól vedd az aluljáróban, hanem válassz ki egy szimpatikus tápkiegészítő céget és rendeld onnan. Valójában ugyanazt a port fogod kapni mindenhol.

Én mondjuk a helyedben edzenék pár hónapot, mielőtt elkezded tápkiegészítőkre kidobálni a pénzed, de te tudod.

2022. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen egyetértek, de szeretnék visszatérni a régi formához. Ezért akarok egy kis boostot. Meg persze ha bevalik, akkor nyárig jobb fizikumot is tudok hozni, mint alapból :D

Akkor 3k-2k alatt nincsenek ilyen 30g kreatinok? Csak közepes, nagy kiszerelésben találtam. De lehet csak nem kerestem eleget

2022. febr. 4. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éve nem vettem kreatint, úgyhogy nem tudom, most mennyibe mennek, de nézd meg a GymBeamnél, a PureGoldnál, a MyProteinnél, meg mondjuk a Nutriversumnál, aztán ha nagyjából egy árban vannak, akkor rendeld az olcsóbbik helyről.

Nem a kreatinon fog múlni a formád, pláne nem nyárig. Nem fog az akkora "boostot" adni, hogy bármilyen tényleges hatását érezd, de nyomjad. A kreatin egy túlértékelt tápkiegészítő, de semmi baj nincs vele. Bőven nem tartozik a pénzlehúzó szarok közé, mint az arginin, a leucin vagy a tribulus.

2022. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
GymBeam
2022. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szted napi 5g legalis por ami a kajaba is bennevan es havi kb 3ezer ft az meg fog dobni? 😀 Kb mintha a c vitamintol varnad a csodat
2022. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!