Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomnöveléskor a kalória...

Izomnöveléskor a kalória bevitelnek plusszban kell lennie, és ha a nap végére nem sikerül elegendő mennyiségű fehérjét bevinnem és még nincs meg a kellő kalória akkoregyek valami mástpl édességet amivel elérem azt, vagy inkább ne is egyek már semmit?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Én tavaly nyár végén kezdtem el edzeni. Nehezen hízó típus vagyok. Egy ideig tisztán ettem, most már hónapok óta az étrendem egy része szemét, és van hogy 1000kcal között viszek be lefekvés előtt 1-2 órával. Most épp nutellás gofrit eszek. Semmi nem látszódik belőle, minimális zsír jött fel de a tömegem és az erőszintem nőtt rendesen. Szerintem ha nehezen hízó típus vagy akkor mindegy.
2022. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Sokat nem tudok, de annyit igen, hogy 2.5 éve vagyok deifcitben fogyás miatt (1-1 nap megszakításokkal, de nem sűrün). Heti 2x edzem és így is feljött azért 4-5 kg izom. Szóval nem feltétlen kell a plusz de célzott tömegnövelésben nagyon is segít és hatékonyabbá teszi
2022. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!